Sada je Sub sij 22, 2022 10:03 am

Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Mercedes w203 daljinsko zaključavanje 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: M
Godište: 1989
Moj auto: Mercedes-Benz C220 CDI (W203)
Pozdrav svima na forumu
Ovdje sam jer mi treba pomoć,naime posjedujem Mercedes C klase( W 203) iz 2002 godine i vec oko tri mjeseca imam problem sa daljinskim zaključavanjem.Povremeno mi ne radi daljinsko zaključavanje ni na jednom od ključeva.Obično se desi da iz čista mira prestane raditi bez obzira na doba dana ili vanjsku temperaturu te ga onda moram otvoriti onim malim ključem mehanicki na vozačevoj strani.Ovo se obično dešava pri prvom otvaranju automobila ali ne uvijek.Kad god ne radi daljinsko nemam ni prijema na radio aparatu i cuje se samo krčanje, također mi tada ne radi ni IR senzor u vratima.Ovo traje dok ga ne provozam 10- 15 km i onda se vrati u normalno stanje (kad mi se u voznji vrati prijem na radiju znam da je proradilo daljinsko i IR senzor).Kad radi radi savšeno,kad ne radi... :| Zna se desiti da mi se isti problem desi nakon ponovnog otkljucavanja auta isti dan,a ponekad je sve uredu 15-20 dana pa se opet pojavi jednostavno nema pravila.
Moram napomenuti da sam provjerio osigurac one antene u gepeku promijenio ga i opet isto.
Prije godinu sam skidao radio zbog problema sa usmjerivačima zraka i sve je uredno vraceno i radilo sve kako treba ( znam da je osigurač antene radiija i daljinskog isti ako grijesim ispravite me)
Ako je neko imao iskustva sa ovim molio bih da mi pomogne.

Pet stu 26, 2021 6:52 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: Darko
Godište: 1980
Moj auto: Mercedes C class w203 C200 kompressor
problem moze biti sama antena koja se nalazi na vrhu zadnjeg stakla....ja sam imao taj problem slican tvom...2 god me zezalo daljinsko...dok slucajno nisam promenio antenu...ili je neki problem u zadnjem sam modulu koji se nalazi u gepeku

Sri pro 01, 2021 8:54 pm
Mercedes štovatelj

Ime: M
Godište: 1989
Moj auto: Mercedes-Benz C220 CDI (W203)
darkokm03 napisao:
problem moze biti sama antena koja se nalazi na vrhu zadnjeg stakla....ja sam imao taj problem slican tvom...2 god me zezalo daljinsko...dok slucajno nisam promenio antenu...ili je neki problem u zadnjem sam modulu koji se nalazi u gepeku

Na koju antenu mislis? Ja nemam nikakvu antenu na vrhu zadnjeg stakla ni vani ni unutra.
Ja znam da tamo kod osiguraca u gepeku ima onaj pojacivac antene (antenna amplifier) jesi li na to mislio? ili ima nesto sto ja ne vidim.

Pon pro 06, 2021 4:56 pm
Mercedes entuzijast

Antena ti je ugrađena u zadnje staklo. Dio linija su grijači a dio antena. Dva jacka se štekaju na tu zadnju šajbu. :beer:

Sri pro 15, 2021 8:16 am
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 4 post(ov)a ]