Sada je Čet kol 22, 2019 1:23 am

Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Damir SL 350 1973 
Autor Poruka
Mercedes ovisnik

Ime: Tin
Godište: 0
da se rezumijemo...da imam takav auto sigurno nebi išao na fax s njim ili po kruh u pekaru...

volio bih ga imat...jer je raritet...i takvi auti su manje više potonuli u zemlju i nema ih puno...

sad ja ispadam ko neki seljo tjuner koji voli plastičarenje.... :rotfl:

ne....za mene je samo OEM dijelovi i minimalne dorade na stylingu...normalno dobra felga i mrtvi pod.... :190:

Uto stu 24, 2009 12:32 pm
Profil Šalji privatnu poruku MSNM/WLM
Mercedes fahrer

Ime: Petar(Pero)
Godište: 1973
Moj auto: W124 500E i W123 300TD
Morate znati razliku izmedju cijene koju prodavac auta "trazi" i cijene koju "dobije" za vozilo!

U slucaju onog nakaradnog W107 sa hrpom plastika auto NIKADA NECE BITI PRODAN ni po pribliznoj cijeni od 29.900eura!
Taj auto ce biti na mobile.de mjesecima i godinama sa prekidima,pa ce biti ponovno oglasavan,medjutim vjeruj da nikada nece naci kupca niti za pola cijene od toga sto trazi!

Imate hrpe vlasnika slicnih "seljackih" W116,W126,W123,...raznih bmw-a,golfova,opela,...itd.,na mobile.de,koji traze nebulozne cifre,medjutim NIKADA IH NECE DOBITI!!!

Uostalom neka se Miro nadoveze,on ima iskustava sa takvim kupnjama!

Njegov W107 je imao "umjerene" zenderove branike i pragove,i budite sigurni da nije bio tada ni priblizno u cijenovnom razredu sa urednim W107 bez tih plastika,nego dosta jeftiniji!!

Te nakaradne plastike se ne uklapaju niti na vozila klase golf,proizvedena nakon 70-tih,kada su vec imali u originalu plasticne branike,a kamoli na npr. mercedese iz 70-tih-80-tih...,koji su imali chrom branike,i onda su "biseri" stavljali plasticne duboke branike od raznoraznih tunera:"Zender","Lorinser","Kamei",.. to je vrhunac "seljackog" tuninga!

Tako opremljena vozila spadaju u jednu kategoriju: UNAKAZENO RUZNO STARO VOZILO!!

Da imam W/R 107 stavio bih onaj trodijelni AMG kao sto sam i stavio sliku prije par postova,i naprijed bih stavio USA farove,ali na europski model(jer mi USA model sa onim branicima i uskim gumicama izgleda kao vagon),znaci samo te sitnice,koje mogu uvijek,za par sati vratiti u prvobitno stanje!

Igrom slucaja,nasao sam sliku EU modela u odlicnom stanju sa USA farovima,cak i ovaj decentni AMG spojler ispod branika mogu "progutati":

Slika

Jako lijep primjerak na lorinserima 8 i 9X16 po mom ukusu(OSIM NASTAVAKA NA AUSPUFF-u):

Slika

Slika

Slika

Slika

Dbicak sorry na opsirnosti i laganom odlasku u ot! :|

Zadnja izmjena: Petar; Uto stu 24, 2009 8:28 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.

Uto stu 24, 2009 12:43 pm
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes ovisnik

Ime: Matija
Godište: 1986
Moj auto: LR Disco Sport
Ovaj prvi je predivan :shock: , izgleda kao da je ovaj čas izašo iz tvornice!

Uto stu 24, 2009 1:44 pm
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes fahrer

Ime: Jakov
Moj auto: W123 coupe i R107
kova napisao:
da se rezumijemo...da imam takav auto sigurno nebi išao na fax s njim ili po kruh u pekaru...

Eto, ima nas svakakvih - ja bi ga svaki dan vozio...
Vozim svog coupe-a skoro svaki dan, njih ima duplo manje od 107-e, ali i dosta manje vrijedi...
Uglavnom, tu je da se vozi i vozi...

Uto stu 24, 2009 2:51 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes ovisnik

Ime: Davor
Moj auto: 500 SEC i SL 560 i SL 300 i SE 280 + puno ostalih
samo polako jakove,naići će ti nešto već,ako ne dodji do splita pa uzmi mog i vozaj se,i tako je u garaži non stop

Uto stu 24, 2009 4:21 pm
Mercedes fahrer

Ime: Jakov
Moj auto: W123 coupe i R107
xnet5524 napisao:
samo polako jakove,naići će ti nešto već,ako ne dodji do splita pa uzmi mog i vozaj se,i tako je u garaži non stop

Fala Davore na ponudi :mljac: - valjda će naletit već, ma ni ne žurim se baš nešto...

Uto stu 24, 2009 4:26 pm
Mercedes štovatelj

Ime: zoran
Prezime: petrac
Godište: 1967
Interesantno je čitati različita mišljenja i stavove o oldtimerima, obnovi, korištenju...a pogotovo kada se radi o 107-ici, pravom šminkeru svog vremena. Uvijek se sjetim onog Jeffa iz Dinastije s crvenim SL-om i smeđom kožnom unutrašnjošću, kako se "ufura" u kadar svojoj Felon (mislim da se tako zvala njegova partnerica)

Uto sij 25, 2011 11:55 pm
Mercedes entuzijast

Ime: Adi
Moj auto: w204
brum napisao:
Interesantno je čitati različita mišljenja i stavove o oldtimerima, obnovi, korištenju...a pogotovo kada se radi o 107-ici, pravom šminkeru svog vremena. Uvijek se sjetim onog Jeffa iz Dinastije s crvenim SL-om i smeđom kožnom unutrašnjošću, kako se "ufura" u kadar svojoj Felon (mislim da se tako zvala njegova partnerica)

Digneš temu staru dve godine da ovo napišeš. A šta je ono lord Carington vozio?

Sri sij 26, 2011 12:18 am
Mercedes štovatelj

Ime: zoran
Prezime: petrac
Godište: 1967
Oprosti ako sam napisao nešto besmisleno ili glupo,novi sam na ovom forumu, i nemogu za nekoliko dana shavtti sve Vaše norme i pravila ponašanja. Truditi ću se pisati ubuduće nešto smislenije.

Sri sij 26, 2011 11:35 pm
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4