Sada je Pet svi 24, 2019 12:52 am

Odgovori  [ 177 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće
Popis servisa i majstora zlatnih ruku 
Autor Poruka
Mercedes ovisnik

Ime: Alan
Godište: 1980
Moj auto: w124 e280
Iskustvo sa mercedes servisom HABEK - Sesvete

Dovezena B klasa na zamjenu razbijene stop lampe....prilikom skidanja oplate od vrata gepeka,potrgali kopce i uredno ih naplatili (24 kune,ajde,nema veze,tesko je te kopce skinuti da se ne potrgaju).....promijenili lampu...sve vratili na mjesto....rekli izvolite,auto je gotov....covjek proba otvoriti gepek....gepek se ne da otvoriti!....veli majstor...pa to vam je bilo potrgano!..nije se ni prije gepek otvarao!...majstore kak si otvorio gepek da promjenis lampu ako se nije dao gepek otvoriti od prije?!?

I naravno....covjek poludi jer od njega rade idiota....majstori ne priznaju da su prilikom skidanja brave,istu potrgali i prijete zvanjem policije...

Uglavnom...majstori "zlatnih" ruku....

Sub ožu 28, 2015 8:13 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail MSNM/WLM YIM AIM
Mercedes štovatelj

Ime: Elvir
Godište: 1976
Moj auto: Medcedes C 200
Kordek d.o.o. Iz sesveta, vrhunski majstor, skolovan, pedantan.
covjek hvale vrijedan.

Pet srp 03, 2015 11:09 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail Web stranica
Mercedes štovatelj

Ime: Zdravko
Godište: 1963
Moj auto: MB S350 / W220, Ferrari 360F, Subaru SVX, Audi A4 Cabrio, Mitsubishi Grandis ......
Post Re:
big_bad_benz napisao:
black w124 napisao:
Auto Gašparić

- ako ostavite auto imate jako dobre šanse da ga poslije vidite na youtube, dnevniku ili u dnevnim novinama :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

evo da i ja stavim...meni najbliži ovlašteni prodajni centar je;

AUTO KUĆA BUNIĆ d.o.o., Kučanska 21, Varaždin
Tel : (042) 305 812
Fax : (042) 305 811

kakovi su majstori kod Bunica, i ja mislio svratiti do njega pa pitam, da nebi bilo gore nego li prije servisa.

Čet srp 09, 2015 6:56 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: Marin
Godište: 1990
Moj auto: W124 E220 Sportline '94.
Preporuka za nekog servisera u Splitu,za ove osnovne stvari? Po mogućnosti da ne gleda samo kako će te oderat ka svi ovi sa kojima sam se do sada susrea? Hvala

Sri kol 12, 2015 7:02 pm
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes štovatelj

Ime: Ivica
Prezime: Prelas
Godište: 0
Moj auto: mercedes C320, w203 2000.god.
Servis Bašić na ulazu u Mravince.

Ned kol 16, 2015 9:31 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Marin
Godište: 1990
Moj auto: W124 E220 Sportline '94.
ivica51 napisao:
Servis Bašić na ulazu u Mravince.

Otić će se. Hvala.

Pon kol 17, 2015 1:49 am
Mercedes štovatelj

Ime: Tomislav
Jel zna netko razlike cijena servisa u ZG i okolici i u Sloveniji i Austriji? Mislim na ovlaštene?

Sub sij 16, 2016 1:04 am
Mercedes štovatelj

Ime: TOMISLAV
Godište: 1983
Moj auto: MERCEDES W210 250TD T MODEL
jel ima netko nekoga u zagrebu da ima otpad sa mercedesima?osim davora na culineckoj i ljubic commerce u kozari boku...

Ned sij 17, 2016 8:22 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Darko
Godište: 1985
Moj auto: Mercedes 220 cdi w203
Jel neko zna kolko bi me koštao servis Promjena ulja, filter ulja, filter goriva i svjećice?
na c klasi w202

Čet sij 28, 2016 9:06 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail YIM
Mercedes štovatelj

Ime: Davorin
Moj auto: MB w124 300TD, 1992, Elsbett VO kit
Nacuo sam za neki servis za stare mercedese u blizini remize u Zagrebu. Zna li netko koji bi to bio servis?

Sri vel 17, 2016 12:49 am
Mercedes štovatelj

Ime: Josip
Prezime: Jurić
Godište: 1995
Moj auto: Mercedes Benz, CLK 270CDI
Ne znam jel spomenut, ako je ispričavam se nisam vidio..
Auto Bukal prema Zelini ja mislim da su Lužani, pored Autodijelova Dado.. Čovjek se specijalizirao za Mercedese već tridesetak godina i radi odlično, iz vlastitog iskustva govorim.. On ima i svakakve dijelove i brdo felgi za Mercedesa :lol:

Pon vel 29, 2016 3:18 am
Mercedes štovatelj

Ime: maxo
Godište: 1979
Moj auto: A160 Avantgarde W168
markinjo napisao:
nikyca napisao:
tomiVG napisao:
Da ne pričam puno.......
Servis Gluić, Klinča sela (od nedavno baš na staroj karlovačkoj), isključivo Mercedes vozila.
Jedina mana je prilična gužva ali to samo govori o kvaliteti i pristojnoj cijeni usluge.

kontakt : Tomislav Gluić 091/2501-723, 099/2501-723

takoder potpisujem...stari tunja i njegov sin...znaju decki svoj posao...isto tako to znaju i ljudi,zato je malo poveca guzva...

Ja sa ovim servisom Gluić imam suprotno iskustvo.
Pročitao sam na forumu preporuku, nazovem čovjeka na mobitel i pitam da bih trebao promjeniti kuplung set, kada bi moglo i kako imam puno utakmica u nogama pitam uvijek okvirno koja je cijena da nebi poslje bilo iznenađenja. Čovjek mi kaže nije u radioni i da nazovem za sat vremena. Tako je i bilo nazovem za sat vremena javi se i kaže da će me nazvati za par minuta i više se ne javi.
Ukratko to je njihov način poslovanja i jedan debeli minus za taj servis.

Sjetim se Mercedes servisa Ljubić, čovjeka nazovem kažu okvirnu cijenu, naruči me drugi dan u sat preuzmu auto dečki slože i pokažu mi još neke nedostatke na ovjesu kad je auto već bio gore. Uglavnom ukupna cijena servisa bila je i niža.
Za Ljubića i dečke u tom servisu sve pohvale i moja preporuka za ozbiljnost i kvalitetu posla.

Ja sam jednom lani bio kod Gluića i nije mi popravio kvar. Jedan jest, jedan nije. Prije toga sam ga zvao najmanje 10ak puta tijekom tjedan dana dok se nije javio i dok nismo dogovorili termin. Kad sam došao tamo, stvarno je bio uljuđen (imao sam gripu i čovjek me smjestio u svoju kancelariju, dao mi čaj i daljinac od tv-a) i zbog toga sam ga ovih dana opet zvao pet puta da se probam dogovoriti za novi termin jer imam posla na ovjesu, kočnicama, paljenu i još nekih sitnica, ali nemam volje zvati cijeli svoj godišnji. Na kraju sam danas prerezao i odlučio da nikome neću pustiti da me pravi budalom do iznemoglosti. Naručio sam se u drugom servisu. Samo moje iskustvo kod Gluića. :cry:

Sri svi 04, 2016 8:06 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Marko
Godište: 1984
Moj auto: A klasa 2004 (W169)
Vec je ekipa spomenula par puta, ali kad su super evo da ih i ja malo nahvalim.

Dva puta bio u Novoselcu (blizu Ivanića) kod ACC Zajec. Jedino su oni uspjeli otkloniti probleme.
Drže se rokova, sve je kako se dogovoris. Jedno od najboljih iskustva sto se tice majstora.

Iskreno, iako sam vozio auto iz Zagreba, isplatilo se.

Uto lip 07, 2016 8:24 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Mario
Godište: 1983
Moj auto: Mercedes W203 C200 Kompressor(2005)
VW Polo Coupe 1991
MAXO napisao:
markinjo napisao:
nikyca napisao:
tomiVG napisao:
Da ne pričam puno.......
Servis Gluić, Klinča sela (od nedavno baš na staroj karlovačkoj), isključivo Mercedes vozila.
Jedina mana je prilična gužva ali to samo govori o kvaliteti i pristojnoj cijeni usluge.

kontakt : Tomislav Gluić 091/2501-723, 099/2501-723

takoder potpisujem...stari tunja i njegov sin...znaju decki svoj posao...isto tako to znaju i ljudi,zato je malo poveca guzva...

Ja sa ovim servisom Gluić imam suprotno iskustvo.
Pročitao sam na forumu preporuku, nazovem čovjeka na mobitel i pitam da bih trebao promjeniti kuplung set, kada bi moglo i kako imam puno utakmica u nogama pitam uvijek okvirno koja je cijena da nebi poslje bilo iznenađenja. Čovjek mi kaže nije u radioni i da nazovem za sat vremena. Tako je i bilo nazovem za sat vremena javi se i kaže da će me nazvati za par minuta i više se ne javi.
Ukratko to je njihov način poslovanja i jedan debeli minus za taj servis.

Sjetim se Mercedes servisa Ljubić, čovjeka nazovem kažu okvirnu cijenu, naruči me drugi dan u sat preuzmu auto dečki slože i pokažu mi još neke nedostatke na ovjesu kad je auto već bio gore. Uglavnom ukupna cijena servisa bila je i niža.
Za Ljubića i dečke u tom servisu sve pohvale i moja preporuka za ozbiljnost i kvalitetu posla.

Ja sam jednom lani bio kod Gluića i nije mi popravio kvar. Jedan jest, jedan nije. Prije toga sam ga zvao najmanje 10ak puta tijekom tjedan dana dok se nije javio i dok nismo dogovorili termin. Kad sam došao tamo, stvarno je bio uljuđen (imao sam gripu i čovjek me smjestio u svoju kancelariju, dao mi čaj i daljinac od tv-a) i zbog toga sam ga ovih dana opet zvao pet puta da se probam dogovoriti za novi termin jer imam posla na ovjesu, kočnicama, paljenu i još nekih sitnica, ali nemam volje zvati cijeli svoj godišnji. Na kraju sam danas prerezao i odlučio da nikome neću pustiti da me pravi budalom do iznemoglosti. Naručio sam se u drugom servisu. Samo moje iskustvo kod Gluića. :cry:

Evo to šta pišete za Gluića je istina!
Dobar majstor i sve ok ali dobiti ga na mob i dogovoriti nešto je pravo kidanje živaca...
Zovem ga 10 puta ,ne javlja se,zatim kad ga dobijem 11-ti put...odmah na brzinu te odjebe i kaže Ej nemam sada vremena,nazovi za sat vremena.
Nakon sat vremena opet slična priča...

Ok ,razumijem da čovjek ima posla ali odnos prema stranci nije fer.

Sub srp 30, 2016 10:36 am
Mercedes ovisnik

Ime: Renato
Prezime: Ribarić
Godište: 1992
Moj auto: CLK270 CDI '05.
190E 2.2-16 (M111) '91.
Sve to stoji. To kaj je non stop u gužvi je samo potvrda toga koliko je dobar... Njega na dan zove gro ljudi, kaj bi on napravil kad bi se non stop javljal na telefon? Činjenica je da bi trebal uzet jednog čovjeka da zamjeni njega pa da on može zaprimat stranke i javljat se na telefon, ali valjda ima razlog zakaj to ne napravi... :nezna:
Ako ste relativno blizu njega ili usput, najbolje je da ga ne zovete nego odete kod njega i dogovorite termin u 4 oka... Kad vi dođete kod njega, kroz 5 minuta bude sigurno netko došal do Vas i pital Vas kaj trebate i kak Vam se može pomoći... A kad dogovorite termin, onda možete bit sigurni da u tom terminu budete i zaprimljeni... :mrgreen:
Još jedna stvar vezana uz Gluića... Kad tražite termin za redovni servis ili za neke sitne popravke, teško ćete ga dobiti jer autu nebude niš bilo ako odvrti par sto kilometara više na istom ulju ili ako lupka jedna spona... Ukoliko Vam se desi neka veća pi*darija, da ostanete negdje na cesti ili da imate problem radi kojeg ste bez auta, dobit ćete termin po žurnom postupku... :wink:

Bolje biciklom u noćni provod nego Mercedesom na posao.

Sub srp 30, 2016 11:22 am
Profil Šalji privatnu poruku MSNM/WLM
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 177 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeće