Sada je Pon lip 01, 2020 3:15 pm

Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
w211 parking senzori problem 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Molio bih ako netko ima iskustva ili ideju zašto se parking senzori nekontrolirano aktiviraju i blokiraju.Ponekad normalno rade i ponovo polude.Ako odem u servis ,što mi na kraju i preostaje,vjerojatno će biti kvar red veličine 1000 Kn.
Kao da reagiraju kad je kiša,hm možda mi se čini.Ajde javite što mislite ili znate .Pozdrav svima i puno hvala.

Čet ruj 25, 2008 9:14 pm
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes štovatelj

Ime: Joso
Prezime: Nedic
Godište: 0
Moj auto: W210S (kombi) 200E sa plinom ICOM JTG
nisi dovoljno objasnio da li se pale i prednji i zadnji (nekontrolirano), ili samo jedni , i sa koje strane jer najcesci kvar je taj da jedan senzor nije u redu a po podjeli prednji _zadnji ili ljevi_desni lako je naci koji nije u redua u slucaju da sse pale svi preporucio bih ti na dijagnostiku

pozdrav

Čet ruj 25, 2008 10:00 pm
Profil Šalji privatnu poruku Web stranica
Mercedes štovatelj

upale se i prednji i zadnji i to dvije crvene točke sa neprekidnim zvučnim signalom.Međutim ne izbacuje mi nikakvu grešku na displeju što inače signalizira sve živo.Senzori su originalni mercedesovi.Naravno dijagnostika negine samo isključim pa ne žurim kao ima vremena.Prilikom davanja kontakta pri startanju auta sve lampice se popale i pogase kao što je i normalno do sada bilo, nakon kretanja naprijed ili nazad zazuje.???

Čet ruj 25, 2008 10:12 pm
Mercedes fahrer
Mercedes fahrer

Ime: Danijel
Godište: 1985
ako ti je kvar u senzorima nece ti pokazati u diplay-u, jer su te dvi crvene velike lampice za kvarove oko praktronic-e. uz te lampice ti onda pali neprikidni zvuk, ko sto i kod tebe sve radi.

nije to neka velika stvar, prikljuci auto na diagnozu i pokazat ce ti tacno koji senzor nije ured. sensor je kostao kod moga oko 60EUR. uz to moras kupit spray-dozu sa boje tvojim autom, jer su ti senzoru dodju u crnoj boji i nisu lakirani.
ako je dobar servis u mercedes-kuci onda ce ti i oni bezplatno lakirat sensor, nije to sad nesto skupo..

problem ce samo bit da promine senzor, to ce te najskuplje doci.. u njemackoj uzimaju 200-200EUR za samo skidanje i ugraditi prednju ili zadnju stosstangu :)

Pet ruj 26, 2008 1:25 am
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 4 post(ov)a ]