Sada je Pon ruj 16, 2019 4:54 pm

Odgovori  [ 1 post ] 
W203 vibracije i "oranje" na određenoj brzini 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Matej
Prezime: Baso
Godište: 0
Moj auto: c320
Pozdrav ekipa, ovako imam jedan problem.... dakle riječ je o mercedesu c320 w203 iz 2003. godine automobil je trenutno na 380tk. Znaci problem je kad se vozi nekih 80kmh na sat da krene brujati.... zvuk je doslovce da prelazite preko tračnica čuje se oranje i osjete se vibracije na zadnjoj klupi ispod... E sad auto je kupljen nov sa 25tk kad je bio i moja mama ga je vozila zadnjih 12 13 god... tako da je na autu sve mjenjano kako je odlazilo.... bio je problem u getribi jer idioti od majstora nisu nikad ulje bili promjenili iako su racunali servis! tako da je sa 340tk zaribala getriba i nova je kupljena u tuzli jer u RH nitko ne zna sa tim raditi... ni oni u VK sto ih svi hvale su samo rekli hvala lijepa ne mozemo to.... mislio sam da je majstor mozda zaj*** sa getribom ali stara je rekla da je pred njima tamo stavio novu i ulje, a stara getriba se doslovce unutra raspala.... znaci nije getriba... cito sam zadnjih par dana i po svemu sudeći mislim da bi moglo biti ovo? https://www.youtube.com/watch?v=yiPc6rNuD98 sto vi mislite o ovome?

I imam jos jedan problem.... znaci auto kad se upali radi ok nista ne bruji ne cuje se sve 5... ali kad se ugrije i ako sam u gradu recimo i stanem na semafor tada RPM/s padaju ispod 1k ?!?!??? krene štucati i nekad se samo zna ugasiti sam od sebe... okrenem kljuc izvadim stavim upalim sve normalno koda nista nije bilo dok opet se malo ne provozam stanem na semafor i gledam kazaljkicu kako samo krene padat ispod 1k par sekundi se zadrzi i onda nekad sam zna dici na 1.2 1.4k RPM/s ??? Sve ostalo sljaka ok... ja mislim da je do nekog senzora jer taj auto je bio na otvorenoj cesti 90% vremena voznje 60-80kmh putne znaci stvarno je auto max ocuvan i odrzavan.... sad ga prodajem, a nisam osoba da cu ici nekog levatiti za par sto e pa sam to mislio sanirati prije nego ode auto ca... eto hvala svima unaprijed koji mi pomognu :snf:

edit.
sad sam tek skuzio da je krivi podforum pa bih molio moda da prebaci temu ako smeta u garzi, hvala

Čet svi 09, 2019 3:23 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 1 post ]