Sada je Ned srp 21, 2019 4:25 am

Odgovori  [ 1 post ] 
CL 600 BRABUS MORE PROBLEMA 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Hrvoje
Godište: 1999
Moj auto: Mercedes CL 600 BRABUS
Pozdrav svim forumasima !

Spletom okolnosti sam kupio sto bi neki rekli rupu bez dna. Cl-a 600 brabusa koji stoji zadnjih 5 godina. Auto je iz 2000 godine, uvezen je kod nas 2004 kratko je vozen, udaren, isplacen, nabrzinu slozen i onda ostavljen. E sad auto je pun gresaka i problema pa mi treba pomoc forumasa koji imaju znanja i iskustva i volje podjelit ga sa mladim kolegom koji hoce ovu zvjer vratit na cestu.
Greske na autu su: ponekad ne radi na sve cilindre, mjenjac proklizava, izbacuje greske bas, abs, esp, abc ovjes, razbijene sajbe,ne radi keyless go i daljinski otkljucava samo preko infracrvene brave i relej goriva ne ukljucuje pumpu ali ako zatvorim krug releja pumpa radi i auto pali.
E sad moj problem je sto se u mehanicki dio razumijem i mogu sve rijesit i rjesavam ali muci me elektronika koja je bila u vodi.
Sve me upucivalo na to da je SAM modul u kvaru, narucen drugi stavljen ali opet sve isto. E pa sada ako tko ima volje neka napise sta moze uzrokovat da relej ne zatvara krug i da daljinski i keyless go ne sljakaju. I ako netko ima STAR C3 dijagnostiku za prodat ili cak posudit bio bih mu zahvalan.

Hvala svima unaprijed !

Lp, Hrvoje

Čet kol 23, 2018 8:01 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 1 post ]