Sada je Sub ruj 21, 2019 4:39 am

Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
W203 automatik facelit čudno 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: marinjo
Godište: 0
Moj auto: C220 cdi w203
Evo me opet :( Dakle nije proslo ni mjesec dana, pojavili su mi isti simptomi. Auto ne trza, salta, ali danas je proklizao mislim u drugoj ili trecoj, samo otisao gas, pustio sam ga onda se nekako vratio u brzinu. Takodjer osjetio sam recimo da auto vozi recimo u vecoj brzini ali na niskim okretajima, nije je prebacio u nizu. A ono najgore, u jednom trenu kad sam stao, ubacio u R i nista, mrtav kao i prije kad je bilo. Stavim u D opet nista, dajem gas, ne prima. Onda malo saltam, i eto nekako jedva krene, ali opet kao da je iz druge krenio (S mode je ukljucen). Lud sam vise ne znam sta da radim :(

Čet svi 10, 2018 9:47 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: marinjo
Godište: 0
Moj auto: C220 cdi w203
Update
Spomenio bih da na ploči konstantno piše SRS greška, tipke na volanu, truba i ostalo ne rade. Bio sam prije na dijagnostici i otišao je onaj ESP senzor. Prije mi je to stalo, pa bi tipke na volanu proradile nakon nekog vremena, sada nikako. Da li je moguce ako je to trajna sada greška da je auto otišlo u limp mode? Primjetio sam da recimo u vožnji nekad kao da ostane u većoj brzini ili ne prima gas, tj jako slabo. Prebacim u R i ništa, mrtvo. Ugasim auto, upalim, sve radi. Ako netko ima kakav prijedlog šta me čeka, ili jednostavno, opet moram na dijagnostiku? :(

Pet svi 11, 2018 10:53 pm
Mercedes fahrer
Mercedes fahrer

Ime: Zvonimir
Godište: 1946
Moj auto: Mercedes W140 300SE godina 1991-215.000 KM
Ti moras da ides na pravu dijagnostiku i to u pravi mercedesov servis a ne kod nekih mehanicara ili elektronicara koji nisu nikada bili obuceni od strane mercedesa.Sto se tice getribe ja bi kao prvo ispitao MSG mmodul koji se nalazi na suvozacevoj strani i pricvrscen na jednoj plati sa dva safrafa M5X14.Broj tog modula je 0345454332

Sub svi 12, 2018 6:42 am
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2