Sada je Čet svi 28, 2020 7:50 pm

Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Vito 111 w639 injektori 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Ivan
Godište: 1985
Moj auto: Vito
Pozdarv,imam problem sa vitom 111 cdi,2007g...auto ujutro odlicno pali,tako i kad je topao,na leru mirno radi,snaga mislim da mu je ista...ali nakon nekog vremena pocne na leru dimiti...kazu mi da je problem u injektnrima...radi se naime o piezo injektorima,koji se navodno nedaju reparirati,a kom kosta oko 2800+pdv...dobio sam informaciju da ih ipak moze reparirati pinjusic u dubravi...pa me zanima jel netko zna nesto o tome i jel netko imao slican
problem...jel moguce da je problem u jednom injektoru ili obavezno odu sva cetri...dali je moguce da ih treba samo ocistiti...hvala unaprijed,pozdrav

Sri ruj 21, 2016 6:18 am
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes fahrer

Ime: Matej
Godište: 2010
Moj auto: :
W169 200 CDI Avantgarde
W639 Vito - putni
W204 220 CDI Avantgarde
tosamja_26 napisao:
Pozdarv,imam problem sa vitom 111 cdi,2007g...auto ujutro odlicno pali,tako i kad je topao,na leru mirno radi,snaga mislim da mu je ista...ali nakon nekog vremena pocne na leru dimiti...kazu mi da je problem u injektnrima...radi se naime o piezo injektorima,koji se navodno nedaju reparirati,a kom kosta oko 2800+pdv...dobio sam informaciju da ih ipak moze reparirati pinjusic u dubravi...pa me zanima jel netko zna nesto o tome i jel netko imao slican
problem...jel moguce da je problem u jednom injektoru ili obavezno odu sva cetri...dali je moguce da ih treba samo ocistiti...hvala unaprijed,pozdrav

Od kuda ti ta informacija?

Mislim da su u tom motoru klasični elektromagnetski injektira!

Sri ruj 21, 2016 6:29 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Ivan
Godište: 1985
Moj auto: Vito
Od 6mj 2007 do 2010 su ti injektori,tako kaze kataloski broj i oznaka motora...jel imao tko problema sa injektorima na tim motorima?

Čet ruj 22, 2016 10:20 am
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 3 post(ov)a ]