Sada je Čet svi 28, 2020 2:25 pm

Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
w202 - 220D informacije! 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Ivan
Godište: 0
Moze li mi tko sta reci o C 220 D,96,97god.I o autom.mjenjacu koji se ugradjivao u tim godinama.Potrosnja,kvarovi...Okvirna cijena urednog auta....? Nije za mene nego za starijeg covjeka koji se bas ne razumije,a ni ja nisam imao nikad navedeno auto.

Ned tra 18, 2010 1:25 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes ovisnik

Ime: Mario
Godište: 1986
Moj auto: W202 200 CDI
Sad cu ti ja rec o autu koji kolega ima...

W202 tj C klasa, 220 Diesel, 1995 godiste, elegance oprema.

kod njega su otisle ove stvari: motor brisaca, skare brisaca, elektronika brisaca tj rucica, centralna spona, selen blokovi (prednji i zadnji), kabel od klime (polovni 100 Eura), motoric od ventilacije, motoric od otvaranja prednjeg lijevog prozora,
zadnji nasloni se nemogu spustit (nesta sa vakumom ne valja), amortizeri (dobro, potrosna roba), pumpa od serva (procurilo mu ulje, "majstor" mu rekao da servu ne treba ulje, da normalno radi i bez toga :bonks: ), i on ga je prije 3 godine platio 9000 eura (u auto kuci na kredit, tako da su ga gadno operusali) a sta je jos otislo, neznam, nemogu popamtit vise...

Sto se tice motora, limarije i slicnih stvari, nema nikakvih problema, auto ja pali i vozi, a ima 460 000 km za sad na satu, po zimi pali ko zmaj, sto se tice te strane nema nikakvih problema.

Sto se tice voznje, udobno auto, ima li-la mjesta (ipak je to malo auto), unutra za sad jos nista ne skripi ne struze i slicne stvari, motor je ljen ko moja baba, mislim, ide on kad ga potjeras, ali nije auto za ganjat se, pogotov u brdskim naseljima ko sto je Rijeka, sa svojim W202 200 CDI doslovno sa pola gasa ga normalno pratim kad ga on tjera, ali zato ja imam potrosnju oko 8-8.5 litara a on ima 5.8-6 litara po Rijeci...

Samo nadji nekog koji je redovno odrzavan i neces imat problema, ovaj kojeg je on kupio (kad ga je kupovo sam mu reko da ne uzima jer znam covjeka od kojeg ga je kupovo, znam kako ga je "odrzavao" ali nije htio slusat)...

Nadam se da sam ti barem malo pomogao :beer:

Ned tra 18, 2010 2:05 pm
Mercedes štovatelj

Valja li ista na njemu osim motora...Iako u tom slucaju mislim da je to zbog velikih kilometara,Da ga je naci sa orginalnih 180-200tisuca km valjda ne bi bilo kao kod tog.A i odrzavanje,tesko ga je naci sa serv.knigom i da nije auto iz uvoza(vracenih kilometara) Svejedno hvala na pomoci!

Ned tra 18, 2010 6:00 pm
Mercedes ovisnik

Ime: Marko
Godište: 1982
Moj auto: W210 220CDI
W168 170CDI
moj susjed ima w202 220D iz '97-e i nije imao nikakvih većih problema s njim. 1 vlasnik, prešao je nešto više od 200tkm, auto je redovito servisiran, pažen i mažen, nije imao nikakvih udesa osim par ogrebotina i dan danas izgleda kao da je jučer izašao iz tvornice. kaže da ponekad razmišlja da ga proda, ali mu je bed jer zna da nikad neće za njega dobit lovu koliko stvarno vrijedi.

Ned tra 18, 2010 6:12 pm
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes entuzijast

potpisujem sve što Rojs kaže!
A vozim ga naravno...

Uto svi 04, 2010 7:49 pm
Mercedes entuzijast

Ime: marko
Prezime: luketic
Godište: 1987
Moj auto: mercedes ml 350
ja imam 95g.i prezadovoljan sam sa njim,u dve godine sam samo mjenjo sve plocice od kocnica i moro sam skidat glavu na motoru jer je puko grijac(ne mojom krivicom)nerade mu isto zadnji nasloni al me to nit ne dira :smile: ima servisnu knizicu i samo toci,mjenjaj ulje i vozi.
mislim da poslje njega necu imat takav auto sta se kvarova tice i ima servisnu knjigu

Uto svi 04, 2010 11:50 pm
Mercedes ovisnik

Ime: Matija
Godište: 1986
Moj auto: Jaguar E-pace
Smoks tvoj prijatelj je kupio auto u auto kući (ne bi ga uzeo ni da mi ga poklone) i fakat je naletio na fenomen od auta, sve se pokvariolo :mrgreen: . 220d je jako izdržljiv motor, radi pola miljona bez problema, na 400 000 odlazi dihtung glave. Sa automatskom getribom. Jako dobar auto samo što je trom ali pošto kažeš da je za starijeg ćovjeka onda mu neće smetati. Sad moraš gledati da ne naletiš na neku kantu od auta jer je to rupa bez dna, ako je dobar kupuj uloži nešto love u njega i miran si.... :beer:

Sri svi 05, 2010 8:20 am
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes štovatelj

Prezime: Ivan
Moj auto: Mercedes c 200 CDI (w203)
auto odrzaji i drzi malo donjega i imas ga za cili zivot.i uopce nije malo, mislin je ako ga usporedjujes neznan, sa s klason, al za relativno malo pare to je odlicno auto

Pet svi 07, 2010 10:40 pm
Mercedes štovatelj

Prezime: Šnajder
Godište: 1992
Moj auto: Opel Astra H 1.9 CDTI 120KS 2006.g
sve 5 sto se tice motora i cijelog auta...jedino mu je mana LUCAS pumpa koja rijetko ali zna otic pa bude zajebancije s njom...

Ned svi 16, 2010 7:42 pm
Mercedes štovatelj

Ime: goran
Godište: 1972
Moj auto: c klasa W202
Pozdrav svima, sad da ne otvaram novu temu, svi pričaju da je veliki problem ta lukas pumpa, pa me zanima koji su prvi simtomi da odlazi pumpa u kvar. I kolika je reparacija , mislim na cijenu?
Imam nedugo taj auto 95 god 300tkm i sve ok za sada.

Sub ruj 24, 2016 12:05 am
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 10 post(ov)a ]