Sada je Pon ruj 24, 2018 1:32 pm

Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Radio stanice ne hvata 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: ilija
Godište: 1986
Moj auto: mercedes c220cdi
ekipa pozdrav... u svom karavanu w203 2006godina postavio sam dvd original.(stari dvd mi nije radila opcija za odmutirati ton...mutiran je stalno bio) sve radi savršeno sem radio stanica... učita mi radio stanice kod pretrage ali samo šumi...
dali netko pozna shemu antena u gepek vratima jer iđa svega tu od telwfona gps nezz ni ja sta vec

Uto ruj 11, 2018 5:41 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: Dražen
Godište: 1973
Moj auto: Mercedes C Class (w203), 220 CDI, T model Classic
gelo napisao:
ekipa pozdrav... u svom karavanu w203 2006godina postavio sam dvd original.(stari dvd mi nije radila opcija za odmutirati ton...mutiran je stalno bio) sve radi savršeno sem radio stanica... učita mi radio stanice kod pretrage ali samo šumi...
dali netko pozna shemu antena u gepek vratima jer iđa svega tu od telwfona gps nezz ni ja sta vec

DVD orginal? Zar je Mercedes u w203 imao orginal DVD? Ako si ubacio neku novu multimediju onda ti je problem što si vjerojatno u radio uštekao pogrešnu antenu, onu od gps-a a ne od radija. Iste su samo različite boje :)

Sri ruj 12, 2018 11:50 am
Profil Šalji privatnu poruku Web stranica
Mercedes štovatelj

Ime: ilija
Godište: 1986
Moj auto: mercedes c220cdi
da da original. ma nisam ukopco krivo kad ne mozes ukopcat krivo. svaka boja (. ima ih 3plus jedna) ima svoj posebni dzek u koji samo ta boja moze ući.. 4 boja je samo na dvd-u jer nemam u autu kablo za video. ova tri su gps telefon i antena i svaka je ukopčana gdje je predvidjeno.mislim da antena je crkla. pojacalo u vratima gepeka

Sri ruj 12, 2018 12:54 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 3 post(ov)a ]