Sada je Ned kol 25, 2019 7:42 pm

Odgovori  [ 64 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
AMG felge 
Autor Poruka
Mercedes poznavaoc

Ime: Zvone
Godište: 1988
Onda su sve kopije... :masskill:

Uto ožu 15, 2011 7:44 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail MSNM/WLM
Mercedes štovatelj

Ime: Igor
Godište: 0
[quote="300E"]
u tvom slučaju je moguće, neke imaju i 9.5 jota, zato sam i napisao (većinom).... ja sam tražio kopije od par modela i nisu imale 9.5 jota....

Ja bas zamjerio one koje imaju hehe,jos samo da mi ih je nac,vidit cemo sta kazu susjedi slovenci :lol:

Uto ožu 15, 2011 7:47 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes poznavaoc

Ime: Zvone
Godište: 1988
A nikola po cemu si ti skuzio da su kopije? Na oglasu pise orginal.

Jesu i ove kopije...hahaha
http://www.pik.ba/artikal/777243/merced ... gn-feluge/

http://www.pik.ba/artikal/777202/merced ... mg-feluge/

Uto ožu 15, 2011 7:52 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail MSNM/WLM
Mercedes ovisnik

Ime: Nikola
Godište: 1984
Moj auto: CLS 350,W124 220CE, W211 320CDI Avantgarde
ove što si sad stavio su original, al nemaju nekog mercedes pečeta, zato im je cijena manja inače u AMG-u dođu oko 3000€...ove s prvog linka ja imam, samo mi jedna zadnja razbijena i nemogu je nigdje nać...

a ove 19" nemaju AMG znaka a i da su original bile bi šire od 8.5 jota....

Uto ožu 15, 2011 8:40 pm
Mercedes entuzijast

Ime: deni
Moj auto: E350
300E napisao:
ove što si sad stavio su original, al nemaju nekog mercedes pečeta, zato im je cijena manja inače u AMG-u dođu oko 3000€...ove s prvog linka ja imam, samo mi jedna zadnja razbijena i nemogu je nigdje nać...

a ove 19" nemaju AMG znaka a i da su original bile bi šire od 8.5 jota....

ove su original ali nemaju mercedesovog pecata :rotfl:
a ove 19" bi bile sire da su original AMG :rotfl:
blazena nam BiH,felge koje kostaju 2000-3000€ u bosni se prodaju za 750€ i tak svejedno koji model,biraj ba sve ista cijena :rotfl:

Uto ožu 15, 2011 9:36 pm
Mercedes ovisnik

e da... nemaju nekog pečeta, tako mi je čovjek reko, a imaju serijski broj s unutranje strane kraka i imaju amg znak na licu felge, što kopije nemaju....

original..
Slika

kopija...
Slika

a 19-ka zadnja bi trebala biti bar 9.5 jota ako je original....

Uto ožu 15, 2011 9:57 pm
Mercedes entuzijast

eh, ti meni tu pricas sto ti je "covjek" rekao,zar ti svoje znanje temeljis na tome sto ti je "covjek" rekao u stvari kad bolje razmislim i vidim koju kombinaciju felgi+guma si stavio na svoj mercedes onda mi je u stvari jasno da ti je izvor informacija rekla-kazala.
svaka ali bas svaka original AMG felga mora imati na unutrasnjoj strani felge;znak od mercedesa,serijski broj i tocnu dimenziju sve ostalo sto ti "covjek" pricao mozes privezati macku o rep.
jos sto se tice tvojih felgi/guma,ako slucajno odes sa tim autom u neku civiliziranu drzavu moze ti se jako lako dogoditi da ces ruke staviti u dzep i put nastaviti cipelcugom.

Uto ožu 15, 2011 11:22 pm
Mercedes ovisnik

ove felge sa gornje slike su moje i imaju serijski broj i dimenzije s unutarnje strane krakova, a taj "čovjek" mi je prodao felge i tako rekao, a on je prodao više felgi, nego što si ti u životu vidio..... a šta nevalja s dimenzijama na ovoj felgi ili možda misliš na Carlsson-ove, ak misliš na carlsson felge, de mi ti objasni kako bi se mogla stavit 19" felga koja je inače namjenjena za ML s gumama 295/30 na W210.... a kad već pošeš o zemljama, koliko se sjećam ti si se predstavio da si iz njemačke, a po postovima se vidi da jako dobro pišeš hrvatski i poznaš hrvatske zakone, a i u postu o poliranju si napisao da si iz Draganića, pa si vjerojatno postavio slike od nečijeg auta s interneta i i sve izmislio...

Uto ožu 15, 2011 11:37 pm
Mercedes entuzijast

300E napisao:
ove felge sa gornje slike su moje i imaju serijski broj i dimenzije s unutarnje strane krakova, a taj "čovjek" mi je prodao felge i tako rekao, a on je prodao više felgi, nego što si ti u životu vidio..... a šta nevalja s dimenzijama na ovoj felgi ili možda misliš na Carlsson-ove, ak misliš na carlsson felge, de mi ti objasni kako bi se mogla stavit 19" felga koja je inače namjenjena za ML s gumama 295/30 na W210.... a kad već pošeš o zemljama, koliko se sjećam ti si se predstavio da si iz njemačke, a po postovima se vidi da jako dobro pišeš hrvatski i poznaš hrvatske zakone, a i u postu o poliranju si napisao da si iz Draganića, pa si vjerojatno postavio slike od nečijeg auta s interneta i i sve izmislio...

najprije odgovor na temu;
pises da ti je "covjek" rekao da su original samo sto nemaju pecata,kakvog pecata nemaju sto je uopce pecat?
original AMG mercedesova felga mora imati mercedesovu zvjezdu,serijski broj i dimenzije upisane na unutrasnjos strani felge u suprotnom nije original i amen tu svaka diskusija prestaje bez obzira koliko je taj "covjek" felgi prebacio preko ruku.
sto se tice tvojih carlsson-ki;
" de mi ti objasni kako bi se mogla stavit 19" felga koja je inače namjenjena za ML s gumama 295/30 na W210"
odgovor :nikako ili imas srece da zivis u BiH tamo je sve moguce.
sto se tice mene;
hvala ti sto mislis da dobro pisem hrvatski mada ja sa mojim hrvatskim bas i nisam zadovoljan ali za sedam razreda skole koje sam polazio u hrvatskoj puno vise nije ni za ocekivati.zivim u njemackoj,münchenu ili zelis jos preciznije,giesing to ti je tamo gdje je stadion od 1860 münchena i tamo gdje bayern ima svoje terene za treninge.
evo za uskrs dolazim u draganic pa mozes doci i pogledati dali je auto moj ili mozes poslati "Dac-a" pa neka ispolira moj mercedes i odmah se moze uvjeriti dali je moj,imam jos dvojicu susjeda koji mogu doci i provjeriti,onog iz svete jane i onog iz krasica koji se najvjerojatnije svaki dan vozi pokraj moje kuce.
toliko od mene za tebe,do daljnjega necu komentirati tvoje postove jer si mi pre naporan a ne zelim biti grub,
svako dobro :beer:

Sri ožu 16, 2011 12:10 am
Mercedes ovisnik

Ime: Krunoslav
Prezime: Kranjčec
Godište: 1987
Moj auto: W201 190D 2.0 (1993)
W168 170 CDI Avantgarde (1999)
Daljnje nesuglasice riješite putem PP ili putem nekih drugačijih modela komunikacije. A i ja ne vidim da je kolega 300E naporan.

W201 190D 2.0 '93

W168 170 CDI Avantgarde '99

Sri ožu 16, 2011 12:17 am
Profil Šalji privatnu poruku E-mail MSNM/WLM Web stranica
Mercedes entuzijast

kkranjc7 napisao:
Daljnje nesuglasice riješite putem PP ili putem nekih drugačijih modela komunikacije. A i ja ne vidim da je kolega 300E naporan.

gospon kranjc,boli mene kita sto ti vidis ili ne vidis,ok :?:
ja sam napisao da je "meni" pre naporan a ne tebi ili bilo kome drugome a to dali je meni pre naporan ili nije je subjektivni osjecaj sa kojim ti nemas nista,ok :?:
ja sam vec napisao da do daljnjega necu komentirati njegove postove tako da nema potrebe da ponavljas sto sam vec i sam napisao.uplices se u temu kao i tamo kod poliranja a o tematici nemas poima ali bitno da ti imas ovlasti da se igras zandara.
:bye:

Sri ožu 16, 2011 12:42 am
Mercedes ovisnik

Ime: Krunoslav
Prezime: Kranjčec
Godište: 1987
Moj auto: W201 190D 2.0 (1993)
W168 170 CDI Avantgarde (1999)
Pripazi na riječnik. Nije OK. Od kada si se registrirao dosta si se probahatio. Komentirao sam malo, tako da na temelju toga ne možeš zaključiti da li imam pojma o nečemu ili nemam. Ako je kolega prenaporan, napusti raspravu, ovdje te nitko ne drži. Imam s time veze jer dižeš tenzije na forumu, a ja sam ovdje da to spriječim. Upličem se u temu jer uređujem postove. Obrati pažnju na boju mojih slova i probaj dokučiti kada se u temama javljam kao moderator, a kada kao običan korisnik. Dakle, u ovu temu se javljam kao moderator i imam to pravo. TI pojma nemaš! Eto, dobio si komentar na svaku svoju rečenicu. Rasprave na individualnoj razini i prepucavanja u ovoj trijadi prestaju. Tema su AMG felge.

W201 190D 2.0 '93

W168 170 CDI Avantgarde '99

Sri ožu 16, 2011 12:50 am
Profil Šalji privatnu poruku E-mail MSNM/WLM Web stranica
Mercedes štovatelj

Ime: Igor
Oni se posvadjali umjesto da meni pomognu,pa kolege nemojte tako :beer:

Sri ožu 16, 2011 8:04 am
Mercedes poznavaoc

Ime: darko