Sada je Ned kol 25, 2019 7:43 pm

Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
2013 Mercedes-Benz CLS Shooting Brake by Brabus Tuning 
Autor Poruka
Mercedes fahrer

Ime: PETAR ST
Godište: 0
Moj auto: W208 CLK 230 K
Snaga od 619 KS i 1000 Nm okretnog momenta dovoljni su da ovaj karavan potjeraju do brzine od čak 320 kilometara na sat.
Mercedesov model CLS Shooting Brake, odnosno karavanska inačice druge generacije četverovratnog coupe modela, pripremljen je u posebno dotjeranom izdanju.
Za to su se pobrinuli Brabusovi stručnjaci koji su ovaj karavan učinili iznimno poželjnim.
Kako i ne bi kada je riječ o modelu B63 - 620 koji rabi motor od 619 KS dostupnih već pri 5500 okretaja u minuti.
Pored toga, u području od 2250 do 3750 o/min na raspolaganju je i 900 do 1000 Nm okretnog momenta.
Tako ovaj sportski karavan treba 4,2 sekunde do stotke te postiže najveću brzinu od 320 km/h.
Brabus je pripremio pakete i za ostale pogonske strojeve.
Tako je tu recimo aerodinamički paket uz koji mogu ići 17" do 20" veliki kotači (za 20" sa gumama 255/30 ZR 20 i 295/25 ZR 20).
Sve elementi aerodinmičkog paketa testirani su u zračnom tunelu te su izrađeni iz Pur-R-Rim kvalitetne plastike ili pak ugljičnih vlakana, ovisno o verziji.
Brabusovi dodaci mogući su i na modelima koji su serijski opremljeni AMG sportskim paketima, iako se sada stavlja logotip Brabusa.
Niste li zadovoljni sa serijskim ovjesom, Brabus je u suradnji s Bilsteinom pripremio nove dodatke, a koji idu u kompletu s niskoprofilnim sportskim gumama.
Tako je moguće smanjenje visine od tla za čak 3,5 centimetra.
Automobil možete opremiti i sportskim ispušnim sustavom, a teško je ponabrojati što su sve pripremili Brabusovi stručnjaci.
Mnogo je elemenata i za uređenje, odnosno doradu putničke kabine gdje je moguće ugraditi i multimedijski sustav koji ima i sposobnost integracije s Apple iPad uređajima.
Brabus nudi najveći program elemenata za tuniranje Mercedes-Benzovih automobila, a koji si ne dozvoljava nikakve pogreške.
Tome u prilog ide i trogodišnja garancija odnosno do 100 tisuća kilometara na sve njihove komponente.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Sri lis 10, 2012 4:56 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes poznavaoc

Ime: Leo
Prezime: Lisac
Moj auto: W203 c220 cdi wagon, 2002 godina
Moj auto snova!

Sri lis 10, 2012 5:24 pm
Mercedes fahrer

Ime: Adis
Godište: 1976
Moj auto: B200 CDI 2008
ML55 AMG 2002
Kuravan!!!
Rođo, sanjamo iste snove. Samo što je moj žuti :mrgreen:

Sri lis 10, 2012 7:00 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail MSNM/WLM YIM
Mercedes poznavaoc

Ime: Josip
Moj auto: Mercedes w124 250d, Suzuki swift
A ja i dalje neznam što bih mislio o njemu..... možda ću znati kad ga vidim uživo,,

Sri lis 10, 2012 7:36 pm
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 4 post(ov)a ]