Sada je Sri ruj 18, 2019 2:12 pm

Odgovori  [ 57 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Moj CLK.....u izradi.... 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Simple napisao:
Di je stalo ?
Si počeo slagati motor unutra ?

motor je unutra da :D

a sve ostalo je vani osima armature :lol: a stvarno najveci je problem vrijeme jer nikak da izdvojimo vremena i da ga se primimo jer nemres odhebat musterije jer onda nemas love za niš :lol:
al danas sam polirao covjeku farove na jednom clk i simte tamte on radi sa dijelovima i sa svim tak da smo se dogovorili da ce doc do mene i poslakat to sve jer on zna to sve napamet, mi smo ga rastavili odavno i ko bi se vise svega sjecao, mislim slozilo bi se al opet lakse je ovak :D tak da bi to ove godine moralo vise vozit :D jos mi sam fali prednji amg branik jer je auto inace komplet amg paket bio :D

al ak nis drugo sad je valjda jedini clk na svijetu koji ima manje od 40tkm :lol: :lol:

i felge sam nabavio nedavno , 18 ofc :D http://www.carshine.com.au/Wheels/Wheel ... 2018in.jpg

neznam jel sam komentirao onaj post o cijenama razbijenog :D pazi, auto nije uopce bio jako udaren nego su ga oni unistli zbog osiguranja, tak da je auto u 100 posto savrsenom stanju :bye:

Uto ruj 29, 2009 10:33 pm
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes ovisnik

Ime: Tomislav
Godište: 0
Moj auto: E92
Imaš PM ;)

Uto ruj 29, 2009 10:48 pm
Profil Šalji privatnu poruku MSNM/WLM Web stranica
Mercedes štovatelj

Ime: Boris
Moj auto: Mercedes G 300D
Mercedes G 300TD
Mercedes E 270CDI
Mercedes Sprinter
Mercedes 308
marko c220d napisao:
dzo-savke napisao:
DAkle imam i ja zelju da napisem nesto......
Dati tolike pare za slupano auto je puno.
Ali ako vec volis to je u redu...postujem!
Prije bih dao za auto 20 hiljada eura za koje znam da nije udarano...krpljeno itd...samim tim si i sugurniji.Koliko sam mogao vidjeti iz slika geometrija vizuelno nije poremecena ali auto je svo izlupetano.
Iskreno nisam pristalica takvog posla.....Moje misljenje :beer:

Kak je dat 8000eura puno i da ga ispadne 13-14 eura kad je gotov a cjene su 18000eura?
i das 20000eura i opet kupis npr.auto koji je imo totalku,al kad ga pravi majstor slozi jako je tesko nac razliku

nije da njamke po necijem autu al tu se netko tinte napio....pa za 20k kupis novi model....

Sri ruj 30, 2009 11:10 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes poznavaoc

Ime: Nikola
Moj auto: e200d (w124), vw mk3 td
marko c220d napisao:
dzo-savke napisao:
Prije bih dao za auto 20 hiljada eura za koje znam da nije udarano...krpljeno itd...samim tim si i sugurniji.Koliko sam mogao vidjeti iz slika geometrija vizuelno nije poremecena ali auto je svo izlupetano.

Kak je dat 8000eura puno i da ga ispadne 13-14 eura kad je gotov a cjene su 18000eura?
i das 20000eura i opet kupis npr.auto koji je imo totalku,al kad ga pravi majstor slozi jako je tesko nac razliku

druze.......ja takav auto nikad sebi ne bih kupio,niti uzeo slomljenog da ga pravim...eto.
To je poenta kad trazis auto od 20 000 to nije 2000 eura.....da kazes moze da prodje....za 20 000 treba da bude kao pegla.....da lezi i da stoji =)
razumijes...a od slomljenog ...tacnije dobro udarenog auta je to tesko napraviti...pa sad...barem kod nas nema takvih majstora~~!!!!!

Sri lis 21, 2009 9:13 pm
Profil Šalji privatnu poruku MSNM/WLM
Mercedes entuzijast

Ime: marko
Prezime: luketic
Godište: 1987
Moj auto: mercedes ml 350
dzo-savke napisao:
marko c220d napisao:
dzo-savke napisao:

druze.......ja takav auto nikad sebi ne bih kupio,niti uzeo slomljenog da ga pravim...eto.
To je poenta kad trazis auto od 20 000 to nije 2000 eura.....da kazes moze da prodje....za 20 000 treba da bude kao pegla.....da lezi i da stoji =)
razumijes...a od slomljenog ...tacnije dobro udarenog auta je to tesko napraviti...pa sad...barem kod nas nema takvih majstora~~!!!!!

ja sam osobno vidio par auta sta od kolege stari slaze a to su npr.auti stari po par mjeseci i imju samo zadnji kraj citav.al on kad ga slozi nema nikakve razlike izmedu novogjer uspije nac 90%djelova da imaju istu godinu i sl.
a ti sad kao kupac dodes na plac i vidis auto 2009god star 4-5 sve sajbe 09 i sve ok
i ti bi pomislio da je auto bio zdrobljen??
primjer:kupio je mazdu 3 koja je bila totalka i platio nekih 100eura,ulozio u djelove i sve ostalo 8000eura i prodo za 13000eura
i eto netko je kupio auto koji je prakticki nov a bio je totalka
pa ti sad znaj sta kupujes...

Sri lis 21, 2009 10:59 pm
Mercedes poznavaoc

Moj auto: e200d (w124), vw mk3 td
ne ja se slazem...ali licno sumljam da postoji tako dobar ajstor...eto to je to.
Mora biti male razlike u necemu...kd se vozi mora se primjetiti....al ono sto znam danas se sve radi tako da je moguce i to sto si ti rekao =))))

Čet lis 22, 2009 11:44 am
Profil Šalji privatnu poruku MSNM/WLM
Mercedes štovatelj

Ime: k
Moj auto: SMART
neznam jel sam komentirao onaj post o cijenama razbijenog :D pazi, auto nije uopce bio jako udaren nego su ga oni unistli zbog osiguranja, tak da je auto u 100 posto savrsenom stanju :bye:[/quote]

tko ti je rekao to s osiguranjem? ne cini mi se da je bas bas bilo tako...

Ned lis 25, 2009 12:28 pm
Mercedes ovisnik

Godište: 1984
Moj auto: CLS 350,W124 220CE, W211 320CDI Avantgarde
jako je vjerojatno da je zbog osiguranja auto nalupan...ja i frend smo M3 E46 prakticki novu izlupali viljuskarem zbog osiguranja (u swicarskoj)...

Ned lis 25, 2009 4:41 pm
Mercedes štovatelj

Ime: k
Moj auto: SMART
300E napisao:
jako je vjerojatno da je zbog osiguranja auto nalupan...ja i frend smo M3 E46 prakticki novu izlupali viljuskarem zbog osiguranja (u swicarskoj)...

nije, znam detalje jer koliko vidim je to bio auto od frenda (on ga je kupio novog) - nesto smo "prebijali" i ja sam razbijenog kupio od njega. nije imao kasko (nije bio sudar s drugim, vec je izletio s ceste) i nije dobio nista od osiguranja.

Ned lis 25, 2009 10:21 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Miljenko
Prezime: Dvornik
Moj auto: w203 C320 Elegance
Sretno s projektom , felge su dobre, ne bi bio moj izbor, ali o ukusima se ne raspravlja :D

Sto planiras napravit s motorom, oces mu dizat sta snagu ? Ako mislis na remap, neces se usrecit s nekom velikom dodatnom snagom. Meni je Citius obecavao ukupno 230 ks

Pon lis 26, 2009 11:01 am
Mercedes štovatelj

Ime: ooo
Prezime: ppp
Godište: 2010
Daaaaj jos slika :bonks: :bonks: :bonks: :bonks: :bonks: :bonks: :bonks: :bonks: :bonks: :bonks:

Zadnja izmjena: Leo_5000_BJ; Sri ruj 29, 2010 11:50 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

ban 3 dana po pravilu 11 i 17.

Sri ruj 29, 2010 8:51 am
Mercedes ovisnik

Ime: Marko
Godište: 1982
Moj auto: W210 220CDI
W168 170CDI
ajde pročitaj pravila foruma. dižeš temu čiji je zadnji post star godinu dana
:beer:

Sri ruj 29, 2010 11:36 am