Sada je Čet srp 02, 2020 11:26 am

Pravila foruma

Naslov teme mora biti u formatu - model,motorizacija,godište i ostali tekst po želji.

Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
W 204 220 cdi 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Dejan
Godište: 1975
Moj auto: C 220 cdi 2011.
A kaj buš.Znaš kak je to danas-sve što jeftinije,a prodati što skuplje.A da su mogli napraviti malo bolje-mogli su.Pogotovo za tu cijenu.Ali...
Ma ja sam svakak zadovoljan jer sam do sada vozil stojadina(prvi auto) :mrgreen: ,Vectru,Peugeot 206,a službeno imam Passate već zadnjih 8 godina,tak da je za mene to ionak napredak.Jer na ovom mom zadnjem Passatu dok šibaš 2 glave sve cvili još od prvog dana,a i dosta je glasan,a na servisu nemru nikaj najti :bonks: A na Mercedesu 2 glave-najljepša putna brzina :rotfl:

Pet lip 29, 2012 4:57 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: Dragan
Godište: 0
Moj auto: C 220 CDI
Druze ne znam kako to je ovo auto 2011 godiste a nema nikakvog restajlinga...moj je 2010 pa ima led daylight umesto maglenki i zadnji farovi imaju restajling sto se tice zmigavaca,tj zmigavci su led diode....ovaj tvoj moze samo biti 2008 ili 2009... 2011 nikako... pozdrav

Pet srp 27, 2012 2:39 am
Profil Šalji privatnu poruku E-mail MSNM/WLM
Mercedes štovatelj

Dragan992 napisao:
Druze ne znam kako to je ovo auto 2011 godiste a nema nikakvog restajlinga...moj je 2010 pa ima led daylight umesto maglenki i zadnji farovi imaju restajling sto se tice zmigavaca,tj zmigavci su led diode....ovaj tvoj moze samo biti 2008 ili 2009... 2011 nikako... pozdrav

Bok pajdo.Ajde si prvo provjeri modele i razine opreme pa onda pisi.Svi kaj imaju xenon imaju i led-diode,moj nema xenon,automatski nema ni ledice.Pa nisam ti ja neki balavac pa da tu lazem koje je godiste auto.Ako ima takvih tu,oni lazu sebe,a ne mene.Poslal ti bum PM sa vin brojem i ostalim podacima.Razjebo si me s ovim.
Inace nevezano na ovo,provjeril sam broj i vrstu injektora i izgleda da ih bum moral mijenjati,preventivno.Ovi moji imaju dobre brojeve,ali potkraj prosle godine izasli novi sa drugim brojem,navodno bolji,a potrosnja navodno pada za cijeli litar(skoro da ne vjerujem,ali tak pisu po forumu).Navodno samo treba otic kod Mercedesa i zaliti se na preveliku potrosnju.Sve ide pod garanciju.Inace kod mene su Delphi,magnetni.To bum provjeril dok se vratim gore.

Sub srp 28, 2012 2:08 am
Mercedes entuzijast

Ime: djordje
Moj auto: c200 cdi 05
c220 cdi 01
meni se svidja enterijer. mislim da je i lak za odrzavanje za razliku od w203.

Sub srp 28, 2012 2:15 am
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes štovatelj

Jeste u pravu si,sad sam nasao neke modele na mobile.de...prosto da ne poveruje covek...izvinjavam se :) a sto se tice tih injektora,jel to na svim modelima ili na 220 cdi ? ja imam C 350 CDI 2010 godiste 10 mesec...pa me zanima dal se to odnosi i na mene ?

Pon srp 30, 2012 12:17 am
Mercedes štovatelj

Evo ovak.Danas sam bil kod Mercedesa zbog injektora.Dam ja njemu broj injektora,kod mene Delphi magnetni A6510700587 i veli on meni,je kod vas nije predvidena promjena.Pa kak nije,jbt,citam po forumu da crkavaju.Na to veli on meni-a cujte,da ima nekih problema sa tim injektorima,nekaj se mijenja(svi 250 cdi sa tom serijom,samo oni imaju malo drugaciji broj,ali isti tip i to),a ima i nekaj 220 cdi.Posto sam se bas jucer preselil u Köln,otisel bum ovdje na servis(a i kupil sam ga tu).I tak,laprdamo mi malo o svemu(saznam da prijasnji vlasnik radi kod Mercedesa) i veli evo vama jedan tip-odite u Köln kod Mercedesa i kazite da vam auto puno trosi,da mislite da je preglasan i usput spomenite injektore.Moglo bi upaliti veli.Pa reko ajmo mi to rijesiti kod vas,ali on pocne nekaj glumiti.Uglavnom definitivno ima nekaj u toj prici.Ti injektori se vise ne montiraju nego sad dolaze Delphi,magnetni A6510704987.A navodno i trose manje goriva.A nis,bum pratil temu,a isel bum i probat kod Mercedesa.Inace nemam bas nikakvih problema,evo na putu iz Hr se okrenulo 27000.

Čet kol 02, 2012 7:52 pm
Mercedes štovatelj

Dragan992 napisao:
Jeste u pravu si,sad sam nasao neke modele na mobile.de...prosto da ne poveruje covek...izvinjavam se :) a sto se tice tih injektora,jel to na svim modelima ili na 220 cdi ? ja imam C 350 CDI 2010 godiste 10 mesec...pa me zanima dal se to odnosi i na mene ?

Ma ja ti nikaj u zivotu nisam dobil onak,znas na playback,pa sam malo osjetljiv na razne stvari.Ionak ako bi tu sad lagal,u principu bi sam sebe.Tak da...Sorry,nisam mislil biti grub,ali bas sam bil nadrkan,taj dan sve po zlu.Za injektore-samo svi 250 cdi sa tim tipom,ali ima ih vec nekaj i 220 cdi.200 cdi definitivno ne,oni imaju nekve drugacije(nadam se da ti dobro kazem,nisam bas pratil 350 cdi)

Čet kol 02, 2012 7:59 pm
Mercedes entuzijast

Ime: danijel
Prezime: dane
dede1 napisao:
Evo ovak.Danas sam bil kod Mercedesa zbog injektora.Dam ja njemu broj injektora,kod mene Delphi magnetni A6510700587 i veli on meni,je kod vas nije predvidena promjena.Pa kak nije,jbt,citam po forumu da crkavaju.Na to veli on meni-a cujte,da ima nekih problema sa tim injektorima,nekaj se mijenja(svi 250 cdi sa tom serijom,samo oni imaju malo drugaciji broj,ali isti tip i to),a ima i nekaj 220 cdi.Posto sam se bas jucer preselil u Köln,otisel bum ovdje na servis(a i kupil sam ga tu).I tak,laprdamo mi malo o svemu(saznam da prijasnji vlasnik radi kod Mercedesa) i veli evo vama jedan tip-odite u Köln kod Mercedesa i kazite da vam auto puno trosi,da mislite da je preglasan i usput spomenite injektore.Moglo bi upaliti veli.Pa reko ajmo mi to rijesiti kod vas,ali on pocne nekaj glumiti.Uglavnom definitivno ima nekaj u toj prici.Ti injektori se vise ne montiraju nego sad dolaze Delphi,magnetni A6510704987.A navodno i trose manje goriva.A nis,bum pratil temu,a isel bum i probat kod Mercedesa.Inace nemam bas nikakvih problema,evo na putu iz Hr se okrenulo 27000.

hehe sad si i mene navuko da se zainteresiram za inejktore
se moze preko vin-a saznat koje imam ?

Pet kol 03, 2012 8:29 am
Mercedes ovisnik

Ime: Nenad
Godište: 1972
Moj auto: W204 Avantgarde
Koliko ovaj moj što radi u Merca kaže svi odreda Delphi rikavaju, neki manje neki više ...

A to kod nas ne prolazi na garanciju jer je Euroline u banani :( hebate novi injektor je tri i pol soma kuna :bonks:

Katastrofa! Pa vauwe na pasatima one problematične simensove mjenja na tenkju i digli su garanciju samo na injektore na 5 godina i 250 tkm.

Sve mi se čini da moj sljedeči auto neče biti C več A i to 4 :mrgreen:

Pet kol 03, 2012 9:27 am
Mercedes štovatelj

Ma nema frke,a valjda ne upada u tu grupu i moj 350 cdi :D

Pet kol 03, 2012 8:29 pm
Mercedes ovisnik

Ime: Tomislav
Godište: 1988
Moj auto: VW Polo 9N3 TDI
Neno2 napisao:
Koliko ovaj moj što radi u Merca kaže svi odreda Delphi rikavaju, neki manje neki više ...

A to kod nas ne prolazi na garanciju jer je Euroline u banani :( hebate novi injektor je tri i pol soma kuna :bonks:

Katastrofa! Pa vauwe na pasatima one problematične simensove mjenja na tenkju i digli su garanciju samo na injektore na 5 godina i 250 tkm.

Znači novi injektori za za w204 su skuplji i nekvalitetniji nego za w203 :? inače poznanik ima a4 1.6 2003 godina,svakom mana letva volana,koža sa krova počne otpadat nakon 7-8 godina,spone volana i zadnji selen blokovi... po računici te ispadnu novi injektori koliko nova letva volana :wink:

Pet kol 03, 2012 9:44 pm
Mercedes štovatelj

sinko napisao:
dede1 napisao:

hehe sad si i mene navuko da se zainteresiram za inejktore
se moze preko vin-a saznat koje imam ?

To neznam,ali skini zastitnu plastiku (poklopac motora)i pogledaj brojeve na njima.Ma bolje da nisam naletel na tu temu,sad se samo grizem dal bu crklo ili ne.Uglavnom ima ih kaj crkavaju na 10000 km,a i na 100000 km.E sad siguran sam da velika vecina nema bas nikakve probleme.Ali ono,mislis,pa kaj ak me zajebe negdje na putu.A ja sa svojom srecom,stal bu odmah prvi dan nakon 2 godine.A nis,sad se nemam vremena baviti time,ali bum probal u srijedu otici kod Mercedesa.Bum javil u kojoj bu to fazi zavrsilo.

Pet kol 03, 2012 10:58 pm
Mercedes štovatelj

tomislav8688 napisao:
Neno2 napisao:

Znači novi injektori za za w204 su skuplji i nekvalitetniji nego za w203 :? inače poznanik ima a4 1.6 2003 godina,svakom mana letva volana,koža sa krova počne otpadat nakon 7-8 godina,spone volana i zadnji selen blokovi... po računici te ispadnu novi injektori koliko nova letva volana :wink:

Znaci Tomislav,sve jasno.Po ovoj racunici ipak izgleda najbolje da se mi i dalje druzimo tu po forumu.Znaci-pustiA,kupi C :bye:

Pet kol 03, 2012 11:03 pm
Mercedes štovatelj

Evo malo novosti.Auto ima nove tablice,prijeđeno ukupno 29920 km(danas dobija još 1100 km) i do sad sve naj,naj.Sad moram još kupiti 4 felge i zimske gume.Bok
Slika

Sri lis 03, 2012 10:09 am
Mercedes ovisnik

Ime: Nenad
Godište: 1972
Moj auto: W204 Avantgarde
[quote="tomislav8688Znači novi injektori za za w204 su skuplji i nekvalitetniji nego za w203 :? inače poznanik ima a4 1.6 2003 godina,svakom mana letva volana,koža sa krova počne otpadat nakon 7-8 godina,spone volana i zadnji selen blokovi... po računici te ispadnu novi injektori koliko nova letva volana :wink:[/quote]

Mercedes je išao uštediti s Delphi sistemom i zahebo se, s obzirom da su imali školovanje s Lucas pumpama na W210, W202 očito je da ih vodi samo jedno ZARADA.

A4 2003 je malo jači redizajn starog modela 1996-2001, i to je prvo šta čujem da im rikavaju letve volana, niko nikad mi se nije na to žalio, a i inače servo letvu na VVW-u prepakuješ za 700-1000 Kn.

Ovaj novi A4 8K je druga priča, provao sam nekoliko W204 i nekoliko BMW-a E90 i vjeruj mi s ovim autom Audi ih je uvjerljivo preskočio, 2,0 TDI+DSG jednostavno neusporedivo potrošnja, ubrzanja , glatkoča šaltanja s bilo čim u klasi.

Sri lis 03, 2012 10:18 am
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 41 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće