Sada je Sri ruj 23, 2020 12:15 am

Pravila foruma

Naslov teme mora biti u formatu - model,motorizacija,godište i ostali tekst po želji.

Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
W202 250 Turbodizel, 97 
Autor Poruka
Mercedes poznavaoc

Ime: Vlaho
Godište: 1990
Moj auto: W202 250TD '97
Evo kupio sam opet nekog Mercedesa...

Slika Slika

od opreme ima sva stakla na struju, tempomat, ASR, preklapanje stražnje klupe, klimu, karbon interijer... evo i detaljnije :

240 OUTSIDE TEMPERATURE INDICATOR
287 THROUGH-LOADING FEATURE
292 SIDEBAG
345 RAIN SENSOR
423 5-SPEED AUTOMATIC TRANSMISSION
471 ACCELERATION SKID CONTROL (ASR)
524 PAINTWORK - PRESERVATION
533 SPEAKERS FRONT AND REAR - WITHOUT RADIO
570 FOLDING ARMREST, FRONT
580 AIR CONDITIONER
584 ELECTRIC WINDOW LIFTERS (FRONT AND REAR DOORS)
675 SPORTS SUSPENSION WITH 6-HOLE LIGHT ALLOY RIMS: - 7 X 16 ET37 205/55
680A CLOTH "WIMBLEDON"
808 CHANGE OF MODEL YEAR, THE LAST FIGURE SHOWING THE NEW MODEL YEAR
956 EQUIPMENT PACKAGE SPORT
984 COC DOC. DELETION OF VEHICLE REGISTRATION DOC

Na satu je cca 460 000km, ubačen je ručni mjenjač i stavljen je duži diferencijal. Od opreme sve radi. Srednji lonac je off. Ubačena malo jača muzika, pojačalo, sub i tako. Na njega će ići sportline felge sa w203, 245 natrag i 225 naprijed, 17" - već ih imam, čekam da prođe corona da kupim gume. Plan mi je možda mrvicu veće elemente i remap da dođem do 200tinjak ks. Motor je odličan i nema kapi dima. Uskoro i slike unutrašnjosti.

Uto ruj 15, 2020 8:00 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail Web stranica
Mercedes ovisnik

Ime: Renato
Prezime: Ribarić
Godište: 1992
Moj auto: CLK270 CDI '05.
190E 2.2-16 (M111) '91.
Oooo kolega! Pa lijepi pozdrav! Baš sam se ugodno iznenadio kad sam vidio tvoj post... :bye: :beer:
Prinova izgleda baš uredno i atraktivno! Jest da si stavio samo dvije slike, ali na temelju njih mu nikad nebi dao te kilometre... :shock:
Motorizacija mi je jedna od dražih u W202, a oprema i više nego dovoljna. Ima sve ono što ti treba, a opet ništa previše. Meni fali u cijeloj kombinaciji jedino šiber, ali to progovara picajzla iz mene... :bonks:
Kad sam čitao popis opreme, bilo mi je malo žao što je automatik, a onda pročitam da je presložen na ručni mjenjač. Nadam se da su omjeri OK i da sve u praksi funkcionira onako kako i treba.
Druge felge ti svakako trebaju, ove od W203 koje spominješ su mi jako lijepe na W203, ali nekako mislim da neće stajati dobro na W202... Budeš me razuvjerio... :wink:
Svakako stavi još slika, što unutrašnjosti, što vanjštine... I update-aj svakako, ja ću definitivno pratiti... :wink:

Btw. znam da nije tema ove teme :rotfl: , ali što je sa W211, je li još kod tebe?

Bolje biciklom u noćni provod nego Mercedesom na posao.

Sri ruj 16, 2020 11:01 pm
Profil Šalji privatnu poruku MSNM/WLM
Mercedes poznavaoc

Ime: Vlaho
Godište: 1990
Moj auto: W202 250TD '97
Oj kolega! Zapravo sam išao u kupovinu Audia A6 C4 2.5 TDI i usput svratio vidjeti ovu zvijer. Nije bio baš jeftin i bilo je na njemu puno posla jer je bio zapušten (kočnice, vodena, vakumi, riješeno curenje ulja oko motora, drugi diff) no tek se sad vidi da se isplatilo. Još su mi ostale sitnice kao što su tapecirung krova, riješit siceve gdje su se pokidali, presvući volan, ne radi mi blicanje i prekidač regulacije visine svijetala mi je u banani. Moram naći novu podnicu gepeka i sve ono što ide ispod nje (rezervna guma, nosač gume, dizalica...). Uglavnom sam ga kupio samo jer je redni petak i 150ks. A zakleo sam se da neću više mečku u kuću nakon W211 koja me stajala živaca i novaca. W211 sam prodao nakon što sam riješio sve kvarove. Siguran sam da novog vlasnika služi bez greške, takve sam ja sreće :roll:

Omjeri su na sreću tek sad u redu. Kad sam ga tek kupio išao je na 3000rpm nekih 120-125km/h i to bi postigao u trenu. Sad ide na 3000rpm oko 140km/h i to mu je taman kako vrti do 5000. Potrošnja mi po zamjeni diferencijala drastično pala. Po zadnjem mjerenju je 7.2L s tim da mi klima radi 90% vremena.

Šiber nedostaje ako gledamo estetski... no koji sam ja pehist garant bi prokišnjavao.

Felge idu ovakve :
Slika

A evo još fotkica :
Slika Slika Slika Slika Slika

Čet ruj 17, 2020 9:55 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail Web stranica
Mercedes entuzijast

Ime: Marko
Godište: 1987
Moj auto: W204 C220 CDI AMG Plus
Zasto je mijenjan mjenjac?
I jel srebrni na prodaju :)