Sada je Čet lip 20, 2019 8:01 am

Pravila foruma

Naslov teme oglasa mora započeti s "P:"rodajem, "K:"upujem ili "M:"ijenjam. Na primjer: "P: Mercedes W210 E320" i biti jasan .Taj oglas za vozilo mora sadržavati barem osnovne podatke: godište, motorizacija, kilometraža itd...

Svako komentiranje oglasa (prodajem/kupujem) je zabranjeno i svi komentari će biti izbrisani, osim onih koji su zainterisirani za kupnju.

Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
P- honda varadero XL 1000 VX 
Autor Poruka
Mercedes ovisnik

Ime: Davor
Godište: 0
Moj auto: 500 SEC i SL 560 i SL 300 i SE 280 + puno ostalih
kao što piše u naslovu, prodajem varadero, 10 godina kod mene, bez padova, perfekt origigi stanje, garažiran mažen i pažen, 45tkm, pun k...c dodatne opreme, od remusi karbon hexagonal + origigi, crash bar, alarm honda origigi, veliki vizir dvodjelni na podešavanje + origigi, nosači bočnih kufera + kuferi, zadnji kufer u boji s naslonom, centralna nogara, tank torba, motor je 99, kupljen 2000 godine u 7 mjesecu u top-moto Zg, drugi sam vlasnik, mašina na njemu je napravila samo 12 tkm, moja stara na 33tkm prodana u Pulu i bila također u perfekt stanju ali sam imao opciju relativno povoljne kupnje glanc novog agregata ( Šago-Split, moguća provjera) i pošto mi se to taj moment učinilo kao "pametna" investicija to sam i napravio, a sad žali Bože para i truda jer u zadnjih 6 god i pređenih 12 tkm mogao sam i pješke napraviti, cijena 4500 E, može i zamjena za skuplji auto, obvezno automatik, 095 825 5262

Slika

Slika

Slika

Slika

Sub lip 14, 2014 11:59 am
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes ovisnik

Ime: Davor
Godište: 0
Moj auto: 500 SEC i SL 560 i SL 300 i SE 280 + puno ostalih
bump

Pet svi 22, 2015 8:05 pm