Sada je Pet srp 19, 2019 3:54 am

Pravila foruma

Naslov teme oglasa mora započeti s "P:"rodajem, "K:"upujem ili "M:"ijenjam. Na primjer: "P: Mercedes W210 E320" i biti jasan .Taj oglas za vozilo mora sadržavati barem osnovne podatke: godište, motorizacija, kilometraža itd...

Svako komentiranje oglasa (prodajem/kupujem) je zabranjeno i svi komentari će biti izbrisani, osim onih koji su zainterisirani za kupnju.

Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
P: Opel Astra H karavan, 1.7 CDTI, 2006. 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Ivan
Godište: 1993
Moj auto: S204, 220 CDI
Volvo V40, 1.9D
Brat prodaje svoju Astru. U oglasu piše manje-više sve, ali napisat ću i ja malo ovdje. Astra je 2006. godište i prešla je 287000 km. Iznutra je auto jako dobro očuvan, a izvana ima standardno par ogrebotina od parkinga, ali ništa strašno. Kupljen je u HR od prvog vlasnika prije otprilike 3 godine i tada je napravljen veliki servis (prije cca 45 tkm). Uz auto idu ljetne (Uniroyal) i zimske gume (Sava), oba seta u odličnom stanju. U zadnjih par mjeseci promijenjen anlaser, alternator i akumulator, sve stavljeno novo. Uglavnom, na autu je trenutno sve ispravno i nema nikakvih ulaganja.
Oprema ne znam koja je, znam samo da nije totalni vulgaris jer ima automatsku klimu, board computer i još neke stvari, tko se kuži vidjet će po slikama. :D

Može se pogledati u Zagrebu preko tjedna i u Kutini vikendom.

Cijena 2900 €, za forumaše isposlujem i neki popust kod brata. :D

Evo link na oglas: https://www.njuskalo.hr/auti/opel-astra-karavan-caravan-1.7-cdti-oglas-28385758

Čet svi 02, 2019 8:54 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: Ivan
Godište: 1993
Moj auto: S204, 220 CDI
Volvo V40, 1.9D
Nova cijena: 2750 €.

Pon svi 06, 2019 4:38 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 2 post(ov)a ]