Sada je Uto ruj 17, 2019 11:07 am

Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Original D2R xenon lampe vs kineska zamjena (za CL500 1996.) 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Kresimir
Godište: 1982
Moj auto: CL 500
'96 godište
Uzeo sam neke kineske na ebayu koje će mi bit u rezervi, čekam da stignu, ujedno ću njima testirati da vidim hoće li s njima biti u redu, ako se isto slučajno dogodi onda je do nečeg drugog. Iako sam i ja gotovo siguran da su to simptomi rikavanja žarulja. Ne planiram se po noći vozit kroz tjedan dva, pa ako stignu u tom roku super.

Ako bude dugo trebalo onda ću morat uzet originalne za zamjenu ovih krepanih i prije konačne potvrde u nadi da nisu balasti krivi ili nešto treće (spoj kakav i što već sve teoretski može bit uzrok).

Da, forum ima već par dana grešku, nadam se da će bit uklonjena ubrzo. Nekako polako pokazuje znakove umora, čak su i admini izgubili interes kad ne rješavaju taj problem toliko dugo :smile:

Uto svi 23, 2017 6:04 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: Ivan
Godište: 1993
Moj auto: S204, 220 CDI
Volvo V40, 1.9D
Pregledaj konektore koji dolaze na balaste, te također spoj između balasta i fara. Očisti ih i našpricaj s kontakt sprejem.
Imao sam sličan problem na W203. U vožnji bi se nekad jedna žarulja ugasila sama od sebe, a kad bih ugasio i ponovno upalio auto, opet bi radila normalno. Od kad sam očistio i našpricao konektore, problem se nije javio evo već pola godine.

Uto svi 23, 2017 8:00 pm
Mercedes fahrer

Ime: Đorđe
Godište: 1989
Moj auto: W203 C200CDI; W164 ML350CDI 4M
icokt napisao:
Pregledaj konektore koji dolaze na balaste, te također spoj između balasta i fara. Očisti ih i našpricaj s kontakt sprejem.
Imao sam sličan problem na W203. U vožnji bi se nekad jedna žarulja ugasila sama od sebe, a kad bih ugasio i ponovno upalio auto, opet bi radila normalno. Od kad sam očistio i našpricao konektore, problem se nije javio evo već pola godine.

I kod mene je bilo tako, ali kratkog maha.. Balast riknuo na kraju..

Sri svi 24, 2017 11:54 pm
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2