Sada je Uto stu 20, 2018 10:13 pm

Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
pomoć u vezi SL-a 96 god 
Autor Poruka
Mercedes ovisnik

Ime: Goran
Godište: 0
Moj auto: Skype adresa: goran.jukic1 W124 E36 AMG Kabrio x 2,CL500 C140, E280 W124
Ima u Splitu jedan slićan ovome, srebrene boje, OZ 18 na mot AMG-ovih felgi (kao u Amena i Familije) tablica ST 0124 CC, motor je cini mi se 300 24v a što se stanja tiće: KARAMPANA!!!

Iz vanka bi se jos neko i dao zajebat, al unutra oplata krova toliko visi da dira naslonjace za glavu!!!

I sad neka mi neko objasni kako je to auto tehnićki ispravno?! :nezna:

To je onaj čuveni fantom koji se svako malo pojavljuje u oglasima!!!!

Uto kol 19, 2008 1:13 pm
Profil Šalji privatnu poruku Web stranica
Mercedes ovisnik

Moj auto: Skype adresa: goran.jukic1 W124 E36 AMG Kabrio x 2,CL500 C140, E280 W124
Kum je platio polovni Hardtop 1200e.,kod nas!

Kako se kum zove?!

Uto kol 19, 2008 1:16 pm
E taj u Splitu je od kuma,samo sta je kod njega auto bio tip top,cak je i te felge polirao sam,stavljao plin,hard top!
Prije godinu dana ga je dao za 8 000e.
E sad sta je bilo s autom poslije...neznam! :nezna:

Sri kol 20, 2008 3:37 pm
Mercedes entuzijast

Ime: Zlatko
Moj auto: 300 CE
Malo mi je to cudno da je auto bilo "Tip Top" a da ga je prodao za 8000 €!!!

Ili tije prijatelj Sveti Nikola?

Sri kol 20, 2008 4:01 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Malo mi je to cudno da je auto bilo "Tip Top" a da ga je prodao za 8000 €!!!

Ili tije prijatelj Sveti Nikola?

Trazio je i 12 i ljudi nemaju para,na kraju ga je dao za te pare,doma ima jos 4 mecke,a ovog je imao 3 godine!Inace mi je kum picajzla u svakom pogledu!
Pitaj Lea kakav 123 coupe ima!Auto je bio rastavljen skroz i pjeskarena komplet karoserija,jeb*** covjek uziva u tome,kad mu dopizdi onnda ih prodaje!
Druga stvar pajdo,ja se usudim reci da imam tip top ML,e sad trazim 32000e.,dao bi ga za kes za 20000eura.Za te novce nemres kupit ni dobar 320 kamoli 55 AMG i sad ti meni nadji kupca!Nema sanse,ljudi nemaju para a ja auto ne prodajem sto je los nego uzimam nesto drugo!
Znaci ML 55 AMG,20000eura,TIP TOP i nisam Sveti Nikola! :beer:

Sri kol 20, 2008 4:38 pm
Mercedes entuzijast

Ime: Zlatko
Moj auto: 300 CE
To da ljudi nemaju para s tim se u potpunosti slažem! Nemozes danas nista prodat za pare, svi bi zamjenu, kompenzaciju,...

Al ja sam od onih koji se tesko rastaju, pa jos ako nemogu dobit koliko smatram da auto vrijedi onda nema sanse da kome napravim poklon!

Znam da joj coupe ne vrijedi puno jer je 90. god, ima 215 kkm, na francuske je tablice,... al otac mi je prvi i jedini vlasnik, auto ima servisnu, nikad nije bio udren osim malo prednjeg blatobrana i necu dozvolit da nekom dam izvrsno auto za 3 k€!!!

TAKO DA CE IZ MOJIH RUKU JEDINO NA OTPAD!!!!!!

:mrgreen:

Sri kol 20, 2008 4:47 pm
E o tome ti ja pricam,a kad sam juce malo otisao po salonima i vidio kakvi se krševi za koje pare prodaju mislim da bi moj auto kod njih vrijedio 40000eura!Vozi dok ne strune! :bye:

Sri kol 20, 2008 4:59 pm
Mercedes ovisnik

Ime: Davor
Moj auto: 500 SEC i SL 560 i SL 300 i SE 280 + puno ostalih
Post m
isti problem ja imam sa SEC-om,to bi svak kupio za 7 t,al rađe neka stoji i krasi mi garažu,evo danas svratio Buxy do mene,napravili smo đir pa nek kaže kakvo je auto,e i još SEC je 9000 E bez felgi,ako ne nek stoji

Sri kol 20, 2008 5:59 pm
Ja sam osto bez daha kad sam ga vidio, auto je stvarno predobar, izvana i iz nutra je kao nov, stvarno rijetko očuvan primjerak!! Davore, za tvoj SEC samo riječi hvale!! :beer:

Sri kol 20, 2008 7:08 pm
Mercedes ovisnik

E taj u Splitu je od kuma,samo sta je kod njega auto bio tip top,cak je i te felge polirao sam,stavljao plin,hard top!
Prije godinu dana ga je dao za 8 000e.
E sad sta je bilo s autom poslije...neznam! :nezna:

Ako se radi o autu koji je vozio tkz. RAMBO iz ZG odnosno o srebrenom 300-24V koji je bio na PU registracijama i vožen po zagrebu i mislim da ima crni hardtop...onda pričaš priče da je dobar!!!
Kad ga vidiš izgleda odlično ali...

Prvo i osnovno bio je razbijen i planio mu je bio malo prednji kraj imam negdje slike,drugo,taj auto je stalno po oglasnicima i promjenio je hrpu vlasnika...ja sam ga gledao kupiti prije nego sam kupio svoje aute(a to je prije 4-5 god...) i kad sam ga vidio pobjegao sam glavom bez obzira....katastrofalno je složen,krov moraš izaći i nabiti izvana da bi ga zatvorio(posljedica sudara),ne šalta kako treba,pola senzora po motoru nije spojeno...krov mu je već jednom mjenjan...

Koliko znam završio je u Splitu kod nekog momka!

Zadnji solidni w124 kabrio koji je prodan u hr je bio prije cca 2 godine.Kupio ga je Saša koji radi u Ledu.Radilo je se o E220 s krovom u dosta lošem stanju i mislim da je bio 1994-95...koliko je prešao nisam siguran.
Platio ga je 14 000 eura!!!

Sri kol 20, 2008 8:41 pm
Ja znam za cabria od Draženovog kuma, koliko se sjećam auto je ovako na parkingu gledano bio u dobrom stanju!! Pošto nisam imao prilike ˝zagledati˝ nemogu tvrditi da je u boljem ili lošijem stanju!! Taj auto je bio dosta kod njega, tražio za njega nekih 10 000 eura, neznam je li i dobio toliko, a i znam da je auto završio u Splitu!! Davor (xnet) isto zna za taj auto, on ga je gledao ako se dobro sjećam pa nek on napiše nešto više!! Ali ja ga baš i nisam viđao po oglasnicima!! :wink: A što se tiče Draženovog kuma, čovjeku skidam kapu, stvarno ima volje i živaca za slaganje, kada sam jednom vidio kako 123-ka 280 CE ide u smik (bez problema) dan mi je bio ljepši!! 8) (Uzmite u obzir da nema barokice, nego poprilično široke gume)!! :)

Sri kol 20, 2008 8:52 pm
Mercedes ovisnik

Baš bih i ja volio da ga xnet pogleda detaljno....baš me zanima u kakvom je sad stanju!Sumnjam da to išta valja kad je 8000 eura!!!

Čet kol 21, 2008 8:21 am
Mercedes ovisnik

Ime: Leonard
Prezime: Šćuric
Godište: 1983
Moj auto: golf IV
O W124 cabrio što ga je vozio Draženov kum, ne znam ništa jer ga nisam detaljno gledao, jedino u prolazu... ali poznavajući pedantnost tog čovjeka i ono KAKO je napravio svog sadašnjeg W123 230CE, mogu predpostavit da je bio u jako dobrom stanju, ali opet to ništa ne znači...

Potrudit ću se da taj sadašnji coupe bude prisutan na velikom mitingu, pa da onda možete popričati s vlasnikom i o W124 cabrio... :bye:

Čet kol 21, 2008 10:30 am
Profil Šalji privatnu poruku E-mail Web stranica
O W124 cabrio što ga je vozio Draženov kum, ne znam ništa jer ga nisam detaljno gledao, jedino u prolazu... ali poznavajući pedantnost tog čovjeka i ono KAKO je napravio svog sadašnjeg W123 230CE, mogu predpostavit da je bio u jako dobrom stanju, ali opet to ništa ne znači...

Potrudit ću se da taj sadašnji coupe bude prisutan na velikom mitingu, pa da onda možete popričati s vlasnikom i o W124 cabrio... :bye:

Samo se ti trudi,sretno ti bilo!
Inace je on vec bio na forumu i kad je iznio plan kako ce sredit coupe odredjene osobe su pocele srat i raspravljat o tome te se odlogirao!
Ima covjek pravo i ja bi tako!

Čet kol 21, 2008 11:38 am
I jos nesto,on je bas ljubitelj mercedesa,ima ih doma 4 i zna svaki model u dusu,steta sto nije ostao na forumu jer je covjek lumen za sve!
Za vasu informaciju ovaj 123 coupe se radio 8 godina svaki dan!!!Svaki vijak je zamjenjen inoxovim,svi dijelovi su novi u originalu!
Sto se tice 124 cabria dosao je u losem stanju i ulozeno je kod njega oko 5 t.eura da bi bio dobar!
E36cAMG neka dodje xnet kod mene pa nek pregleda 123 coupe!
Vi govorite u kakvom je auto SAD stanju!Kad ga je kum prodavao onda ste trebali doci i prigovarat,ako bi imali sta!Otkad je otisao iz Bj. dvaput je bio lupan(provjereno jer kum radi u policiji).
Znaci kad je auto bio ovdje bio je kao nov i full ispravan,kasnije sta su radili s njim boli me ku...!

Čet kol 21, 2008 11:55 am
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 41 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće