Sada je Sub kol 17, 2019 12:50 pm

Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
S320 W220 Airmatic greska ? 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Almir
Godište: 1994
Moj auto: S320
pozdrav, ovih dana mi se ponekad upali greska airmatica ali nikako da odgonetnem sta je u pitanju, uglavnom jastuci su ok sve ok sve ispravno funkcionise dizanje spustanje itd... znaci radi se o tome da nekada upalim auto i pojavi se samo kao ' AIRMATIC , visit workshop ' onda zakuje u prvoj brzini i nece dalje da salta, znaci mogu vozit, auto ravno stoji, cak ga spustim i dignem na dugme unutra ali nece da salta iz prve...onda ugasim izvadim kljuc, opet ubacim, upalim, i sve normalno ?? nije mi jasno o cemu je rijec ... jos jednu stvar sam primijetio na instrumental tabli gdje bude sad dole u cosku koja brzina i koji rezim W ili S, pa sad recimo kad je sve ok i kad sam u D, pise npr. ' D S ', medjutim kad se pokaze ova greska sa airmatic onda ne pise nista samo sat bude ... ne razumijem se uopste u ovo ali htio bih znati da li on uradi neku kalibraciju kad ga upalim tj. ako ga upalim na kaldrmi ili bilo negdje drugo gdje je neravan teren da li mu to moze omesti njegov ritual xD

hvala unaprijed svima :D

Pon tra 20, 2015 2:55 am
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: Risbo
Godište: 1986
Moj auto: CL500
Baci ga u safe mode zato ne šalta..spojiti na dijagnosti pa vidjeti detaljnije u čemu je problem

Pon tra 20, 2015 1:31 pm
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes štovatelj

Ime: Almir
Godište: 1994
Moj auto: S320
Na obd2 mi pokaze samo p0300 greske kao eksplozija u cilindru nije ok, nesto u.tom smislu, a kontam da je to mozda zbog plina jer vozilo ima sekvent plin ugradjen ali nr kuzim zasto onda na bord comp. pise da je airmatic

Pon tra 20, 2015 6:36 pm
Mercedes poznavaoc

Ime: Nino
Godište: 1981
Moj auto: MBW211 280cdi, Polo9n3, Peugeot206+, Sportage AWD 2.0
To ti sigurno nije pokazala star dijagnostika grešku, več neka univerzalna, odi u ovlašteni da ti spoje na orginal dijagnostiku, pa če vjerojatno i nači defekt..

Uto tra 28, 2015 9:45 am
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 4 post(ov)a ]