Sada je Ned ožu 29, 2020 5:09 pm

Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
gdje kupiti E klasu? 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Mladen
Godište: 0
Moj auto: w124 300TD
Ovo je najpredvidljivije što govorite. šverceri će uvijek imati na raspolaganju aute koji su donekle u cijeni. Vrlo uščuvani auti vani mnogo su skupi, a oni izvoženi, amortizirani skinute kilometraže ionako dolaze na naše tržište. Ja mislim da rabljeni auti neće ništa pojeftiniti gore. Možda naše auto kuće i šverceri nešto spuste cijene jer imaju velike zalihe automobila.
A ova kilometraža, ako je stvarna, to nije ništa. Mercedes ide bez značajnih ulaganja preko 500 000 km. A i dijelovi koji odlaze, sitnica su na autima drugih proizvođača koji se mijenjaju i to na vrlo malo kilometara.Pa to sa ovjesom nema smisla, to kinetički, to lager, to štangica,to vilice. Ja imam 300 d 124 karavana, jednom promijenje kugle po 130 kn i vozi, Jedan zadnji lager, onaj nosač na balans štangici, za dvadeset godina, da i amortizeri su zadnji promijenjeni pred deset godina, te auspuh komplet, ali je auto dosta vukao tereta. Diskovi original, čeljusti isto. Slušam za peugeote, citroene, audije, svakih 60 000 mijenjaj nešto na ovjesu, amortizere. Tri puta se isplatio još nekoć dok je bilo ložaka...... M+nema auta do mečke, ali treba dobiti što zahtijeva i daje puno zadovoljstvo.

Uto tra 02, 2013 5:54 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes ovisnik

Ime: Hrvoje
Godište: 1980
Moj auto: W211 220CDI, W124 250D,w126 300SE
Ma evo malo skitan po njuškalu, u Zagrebu je puno veći broj auto-kuća rabljenim autima nego u Splitu.Ode u Splitu jedva priživljavaju po par auta drže unutar ograde.Evo čak je i TRCZ zatvorio u Dujmovači i sada aute prodaje skupa sa AK KOVAČIĆ u Splitu.Vidin da spominješ w124 prošli su dani kvalitete,sad rade aute za max 7 godina,a natrpali su ih ovom elektronikom tako da sada sve mehaničke komponente ovise o visoko pokvarljivoj elektronici. :beer:

Sri tra 03, 2013 4:20 pm
Mercedes entuzijast

Ime: danijel
Prezime: dane
Kujko napisao:
sinko napisao:
Beks napisao:
Ma štaš govorit u nas su uvijek neke nadopune zakona,tako da će one limuzine sa mobile.de,sa onim njihovim cijenama za nas uvijek ostati samo san. :nezna:

Kako god nije isti merc za hrv i njemacko trziste.

rado bi malo vise informacija o ovome. :mrgreen:

Kolko se sjecam bilo je prosle ili pretprosle godine govora o tvornici u Stuttgartu i za koga se tamo auti rade.
Sad napamet da me ubijes nemam pojma jel to Zvonimir pisao

Sri tra 03, 2013 6:04 pm
Mercedes fahrer
Mercedes fahrer

Ime: Danijel
Godište: 1985
sinko napisao:
Kujko napisao:
sinko napisao:
Beks napisao:
Ma štaš govorit u nas su uvijek neke nadopune zakona,tako da će one limuzine sa mobile.de,sa onim njihovim cijenama za nas uvijek ostati samo san. :nezna:

Kako god nije isti merc za hrv i njemacko trziste.

rado bi malo vise informacija o ovome. :mrgreen:

Kolko se sjecam bilo je prosle ili pretprosle godine govora o tvornici u Stuttgartu i za koga se tamo auti rade.
Sad napamet da me ubijes nemam pojma jel to Zvonimir pisao

znaci ovi turci, grci i ostali radnici u tvornici jave sefu cim ugledaju auto sa manama i losijem kvalitetom, tako da ga oni odvoje i natovare na slepere koji voze pravac balkan, poljska ili ceska, jel tak?
jeb*** samo kukate! samo je vama zivot tezak! :wink: :mrgreen:

Čet tra 04, 2013 3:47 pm
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes poznavaoc

Ime: Tedi
Godište: 1984
Moj auto: W168 A 170 CDI Classic (2001) W140 S class 350 TD (1995)
W211 320 CDI
Za automobile ne bih znao no za tehniku se govori da nisu iste kvalitete ovdje to jest istocno trziste i zapadno..Ja imam Panasonic plasmu vec skoro 4 godine i nemam s njome problema tako da ne vjerujem bas u to. Jedina razlika sto sam primjetio izmedju europe i nas je cijena! Panasonic 3d televizija kosta u europi 50 incha 16.000 kuna dok u nas isti model samo 40 incha kosta 18.000 kuna..A to nije stvar proizvodaca nego drzave i samog prodavaca...

Čet tra 04, 2013 4:02 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail MSNM/WLM YIM
Mercedes entuzijast

Ime: danijel
Prezime: dane
TeddyC napisao:
Za automobile ne bih znao no za tehniku se govori da nisu iste kvalitete ovdje to jest istocno trziste i zapadno..Ja imam Panasonic plasmu vec skoro 4 godine i nemam s njome problema tako da ne vjerujem bas u to. Jedina razlika sto sam primjetio izmedju europe i nas je cijena! Panasonic 3d televizija kosta u europi 50 incha 16.000 kuna dok u nas isti model samo 40 incha kosta 18.000 kuna..A to nije stvar proizvodaca nego drzave i samog prodavaca...

Alo ljudi pa nisam dosao terat neku politiku. Ako sam u krivu super, ako nisam jos bolje budu ljudi nesto tu i naucili ioanko tome forum i sluzi. :beer:

Čet tra 04, 2013 7:30 pm
Mercedes poznavaoc

Ime: Tedi
Godište: 1984
Moj auto: W168 A 170 CDI Classic (2001) W140 S class 350 TD (1995)
W211 320 CDI
Samo sam komentirao apsolutno nisam nikog pokusao uvjeriti u nesto deseto..Cisto sam iznio moje misljenje.

Čet tra 04, 2013 7:46 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail MSNM/WLM YIM
Mercedes ovisnik

Ime: Tomislav
Godište: 1988
Moj auto: VW Polo 9N3 TDI
Moje mišljenje da nije problem u samim autima nego u ljudima koji ih koriste i gdje ih koriste i održavaju na razno-razne načine,realno ako ''kolješ'' auto svaki dan po lošim cestama sa lošim gorivom i servisiraš kad se koja lampica upali realno je za očekivati da će takav auto imati više kvarova od onog koji je umjereno korišten i vožen sa kvalitetnijim gorivom i servisiran onako kako je predviđeno od strane proizvođača :wink:

Čet tra 04, 2013 11:35 pm
Mercedes ovisnik

Ime: nikola
Moj auto: w140 Genscher, c126 500 SEC
CL 500, w211 AMG optik, A klasa, CLK cabrio..
tvrdim da je w211 prije redizajna dakle te početne godine najkvarljiviji auto ikad.
ako nemaš para za redizajn, odustani kupi nešto drugo. ja sam se 2x zaje***, sa 200cdi i sa 220cdi.
elektronika im je žasna, u jednoj radnjo koji poisječujem često, najbolja za elektroniku hr, među najboljima uvijek ali uvijek su bar 2-3 w211....
to je iz više razloga ne krivim samo mercedes, naravno da je svaka preko pola miljona, 9 od njih 10, i uvozi se šrot iz italije i slično, tu se malo uljepša, priće vozio stari doktor svi puše i niža cijena, zato nažalost ubija njenu vjerojatno istinsku kvalitetu pri manje kilometara i redovnim održavanjem. pozdrav i sretno..
(konkretno kod mene je odlazio SBC, automatski mjenjač i jeoš dosta toga po 1000+ e, a preventivno se nije moglo ništa predvidjeti)

Pet tra 05, 2013 9:05 pm
Mercedes štovatelj

Ime: zeljko
Moj auto: c sportcoupe, a klasa
pozz svima, evo ja sam kupio w211 u Stuttgartu prosle godine u 10 mj. 270 cdi 2002g.avantgarde, auto od vlasnika nikakav salon itd.
Auto ima sada 180 tkm, odličan usčuvan, servisna itd i evo 6 mjeseci nikakvih kvarova nisam jos ni servis radio jer je covjek napravio to gore. Moja preporuka kupit auto gore ili ovdje ako znas od koga je auto i kako ga je odrzavao.

Pet tra 05, 2013 10:53 pm
Mercedes fahrer
Mercedes fahrer

Ime: Danijel
sve zavisi gdje se kupuje auto, kakvo auto se kupuje, a i godiste auta.
i naravno: cijena.
ako kupujem neko auto koje iz zadnje rupe svira, onda se nemoram ni cudit da se stalno kvari.

Sub tra 06, 2013 3:33 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Senad
Moj auto: W123 240D
W210 220D
zgavran napisao:
pozz svima, evo ja sam kupio w211 u Stuttgartu prosle godine u 10 mj. 270 cdi 2002g.avantgarde, auto od vlasnika nikakav salon itd.
Auto ima sada 180 tkm, odličan usčuvan, servisna itd i evo 6 mjeseci nikakvih kvarova nisam jos ni servis radio jer je covjek napravio to gore. Moja preporuka kupit auto gore ili ovdje ako znas od koga je auto i kako ga je odrzavao.

koliko te koštao auto i koliko su bili troškovi uvoza?

Sub tra 06, 2013 3:50 pm
Mercedes štovatelj

Ime: zeljko
Moj auto: c sportcoupe, a klasa
Što se tiče cjene to sve ovisi kakav je auto i koliko km,a davanja su prošle godine bila cca 3000 EUR

Sub tra 06, 2013 9:06 pm
Mercedes štovatelj

Ime: zlatko
Moj auto: mercedes benz w203 c200 kompressor
Nema danas sigurne kupnje rabljenih auta, nikada nije niti bilo. Ako neznaš od koga kupuješ onda ti je to čista lutrija. Rijetkima se posreći pa kupe dobar rabljeni auto. Jedino što moraš paziti koliko će te zajebat, puno ili malo! :masskill:

Ned tra 07, 2013 5:27 pm
Mercedes ovisnik

Ime: Hrvoje
Moj auto: W211 220CDI, W124 250D,w126 300SE
Ja san samo tija reć kvaliteta je ista ,ali rang dodatne opreme varira itekako od tržišta do tržišta to je razlika.Za Američko tržište auti dolaze sa full opremom ,evo pošta sam veliki fan w124 reć u da su sva auta za američko i kanadsko tržište bila opremljena serijski automatskim klimama,električnim sidalima zračnim jastucima itd...i to od prve godine proizvodnje,a šta imamo za evropsko tržište ništa gola auta bez apsolutno ikave opreme.Neću reć da je situacija danas takva ali opet kažem tržišta su povezana s opremom a ne s kvalitetom. :beer:

Ned tra 07, 2013 8:21 pm
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 55 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće