Sada je Sub vel 29, 2020 12:04 am

Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
E320 safe mode 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Mateo
Godište: 1991
Moj auto: W211 e320 EVO
Naime radi se o w211 e320 2007, OM642 motor. Desava se to da u zadnje vrijeme upada u safe mode svako malo, desi se da par dana auto ide normalno ko zvijer, a onda dode 5 dana kad je skoro stalno u safe modu cak i kad ga upalis on odma u njemu. Check engine lampica većinom vremena stoji upaljena, a nekad je ugasena a auto u safe modu. Bio sam na bosch dijagnostici vec par puta i javlja da je i visok i nizak pritisak goriva na railu.
Odem kod drugog majstora i spoji ga na delphi dijagnostiku i kod njega javlja da je u vezi tlaka zraka(tako nesto jer nisam uslikao pa ne znam tocno) i zamijeni on senzor povrata ispusnih plinova (senzor koji stoji između egr-a i turbine) i vozio ga par dana jer auto nece odma da upadne u safe mode i opet nakon 5 dana upadne, sto znaci da nije do njega, pa je provjeravao usisne klapne i motoric, to je provjerio kaze super rade, ne blokiraju. Pa mi kaze najvjerojatnije ti jedna ili vise dizni nije u redu. I jucer napravi on epruveta test sa diznama i ispada da su mi 4 u losem stanju, a jednu diznu sam vec mjenjao prije pola godine i covjek bi mi valjda rekao da mi ostale nisu u redu. Zna li netko može li radi dizni bacat auto u safe mod, jer mi ne ide u glavu, auto kad nije u safe modu ide kao zvijer, nit pusi, nit se dizne cuju da lupaju, nit trese, nit trokira. Ne znam vise sta da gledam, ima li netko iskustva? Hvala lijep pozdrav

Slika

Slika

Slika

Uto vel 11, 2020 12:41 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: Zoran
Godište: 1968
Moj auto: W211
E 220 CDI
2007
Probaj sa star dijagnostikom

Uto vel 11, 2020 9:14 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Mateo
Godište: 1991
Moj auto: W211 e320 EVO
Najvjerojatnije sutra idem u ovlašteni na STARovu dijagnostiku, bas me zanima sta ce tu pokazat.

Sri vel 12, 2020 1:05 am
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 3 post(ov)a ]