Sada je Sri lip 26, 2019 6:12 am

Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
W203 200 cdi automatik variranje broja obrtaja.. 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Boško Mustapić
Godište: 1990
Moj auto: W203 200 cdi automatic
Pozdrav ekipa,

Odnedavno sam vlasnik w203 ce, 200 cdi automatik. Auto sam pri kupnji provjerio u Mercedes servisu sve je bilo potpuno uredno!

U zadnje vrijeme primjetio sam da auto lagano trzne pri polasku, odnosno ako jače stisnem gas osjeti se taj trzaj. Brzine šalta fino..

Što me zanima, primjetio sam također da varira broj obrtaja kada vozim istim gasom, od 50 do 100 obrtaja lagano varira, pogotovo u sportskom modu vožnje, tu mi varira tako i pri puštanju gasa.. Sada to mi ne stvara neki problem u vožnji, samo me strah da to nije znak nekog problema u mjenjaču i imam li se razloga brinuti? Da napomenem, auto je redovno servisiran u ovlaštenom te ima 168 tkm i imam garanciju na mjenjač još 7 mjeseci..

Unaprijed zahvalan na odgovorima..

Sub ožu 30, 2019 6:45 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: marinjo
Godište: 0
Moj auto: C220 cdi w203
Iz vlastitog iskustva (jer sam imao slične probleme), jako nezahvalno pitanje. Reklamiraj ti to odmah dok još imaš garanciju. Možda je sitnica (ulje, EM ventil), a možda je ozbiljni problem (wandler, ploča ili getriba). W203 sa 168tkm, dobro si ubrao ako je tako, nikakva kilometraža na auto koje je staro najmanje 12godina.

Pozdrav

Pon tra 01, 2019 9:06 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 2 post(ov)a ]