Sada je Sri svi 27, 2020 5:34 pm

Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Problem sa paljenjem.. 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Marino
Godište: 1979
Htio da krenem u grad, stavim ključ, otključa se volan, svjetla unutra i vani rade sve normalno ali nece da vergla. Klip-klap. U pitanju nije akomulator, alanser, a nije ni osigurač. Također, brava je u redu.
Auto je kod električara vec nekoliko dana. Uspio je upalit vozilo, ali međutim nakon što ga je ugasio ponovo isti problem. Dijagnostika uradjena, ali kvar ostao. U pitanju je Mercedes C 200CDI, 2000god, automatik. Motor i mjenjač prva liga.
Ako je netko od vas imao sličan problem da mi pomogne! Znate li što bi mogao biti uzrok?
Unaprijed vam puno hvala - svima!

-- Sub lis 27, 2018 10:59 pm --

Emanuelcdi200 napisao:
Kreno u grad, stavim ključ, otključao se volan, svjetla unutra i vani rade. Sve normalno na kontrolnoj tabli, ali nece da vergla. Klip-klap. U pitanju nije akomulator, alanser, a nije ni osigurač. Također, brava je u redu.
Auto je kod električara vec nekoliko dana. Uspio je upalit vozilo, ali međutim nakon što ga je ugasio nakon jedne kraće vožnje, problem se ponovio. Dijagnostika uradjena, ali kvar nije riješen. U pitanju je Mercedes C 200CDI, 2000god, automatik. Motor i mjenjač prva liga.
Ako je netko od vas imao sličan problem , da mi pomogne! Znate li što bi mogao biti uzrok?

-- Sub lis 27, 2018 11:01 pm --

Emanuelcdi200 napisao:
Krenuo u grad, stavim ključ, otključao se volan, svjetla unutra i vani rade. Sve normalno na kontrolnoj tabli, ali nece da vergla. Klip-klap. U pitanju nije akomulator, alanser, a nije ni osigurač. Također, brava je u redu.
Auto je kod električara vec nekoliko dana. Uspio je upalit vozilo, ali međutim nakon što ga je ugasio nakon jedne kraće vožnje, problem se ponovio. Dijagnostika uradjena, ali kvar nije riješen. U pitanju je Mercedes C 200CDI, 2000god, automatik. Motor i mjenjač prva liga.
Ako je netko od vas imao sličan problem , da mi pomogne! Znate li što bi mogao biti uzrok?
[/quote]

-- Sub lis 27, 2018 11:16 pm --

[qu

Emanuelcdi200 napisao:
Krenuo u grad, stavim ključ, otključao se volan, svjetla unutra i vani rade. Sve normalno na kontrolnoj tabli, ali nece da vergla. Klip-klap. U pitanju nije akomulator, alanser, a nije ni osigurač. Također, brava je u redu.
[/quote][/quote]

Sub lis 27, 2018 9:45 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: marinjo
Godište: 0
Moj auto: C220 cdi w203
Pretpostavljam da je W203 u pitanju. Ja sam imao sličan problem na svojem prvom W203 220CDI isti problem. Dakle ključ u bravu, okreneš i ništa, kao mrtav. I tako nekoliko puta dok se ne upali. Kasnije bi tek nakon dvadesetog pokušaja upalio. Vozim do škole i vrtića, ugasim, pa opet isto samo bi manje putao okretao ključ. Dao sam auto majstoru specijalisti za MB, na kraju je bilo do brave. Točnije ako je hladno bilo nije htio upaliti (istina jutri bi mi to bilo uvijek), a kad se malo ugrije (ne znam kako) upalio bio. Odnio je nekom svojem za brave, on je to rješio i nisam imao više nikako problema. Sad šta je točno radio ne znam tj. ne sjećam se ali i on je isprva mislio da je do alansera.

Ned lis 28, 2018 6:58 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 2 post(ov)a ]