Sada je Sri svi 27, 2020 6:00 pm

Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
W204 trzajevi getribe (5g tronic) 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Goran
Godište: 1994
U zadnje vrijeme mi se pocelo događati pri manjim brzinama i okretajima (do 1500-1700) tipa u gradu stani kreni do cca 40-50km/h iz prve u drugu i iz druge u trecu dok je na malim okretajima da trzne getriba, znaci presalta osjetim trzaj da je prestala i onda u tom trenu i drugi trzaj kao da je u potpunosti "ušlo" u brzinu ,dok je na hladno ne osjeti se taj trzaj nego samo kad je na radnoj temperaturi. Kick down uredno radi, na vecin brzinama i vecim okretajima (iznad 1800) uredno šalta. Sad me zanima da li je imao tko slične simptome i iskustva i na šta se sve moram prioremiti od mogućih kvarova. Idem krenuti od najjeftinije solucije ( izmjene ulja) pa da vidim hoce li biti kakve promjene

Automobil je 220cdi, 2008god, 5g tronic, 244000km

Čet ruj 27, 2018 8:19 am
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes entuzijast

Ime: Danijel
Godište: 2007
Moj auto: W203 C320 CDI 7Gtronic sport edition
Ja imam slicna iskustva, samo sto se meni dogadja to dok je auto hladan. Trzaji dok se ne postigne radna temperatura. Promjenjeni su filter i ulje u getribi (7g tronic) ali i dalje se nastavilo. Prica je bila da je wandler otisao, netko je spominjao elektromagnetske ventile. Trenutacno imam drugih stvari, tako da se nisam jos pozabavio s tim.

Pet ruj 28, 2018 9:23 am
Profil Šalji privatnu poruku
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 2 post(ov)a ]