Sada je Ned svi 31, 2020 3:23 am

Odgovori  [ 1 post ] 
W203 Greška P2632 Fuel Pump "B" Control Circuit /Open 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Dražen
Godište: 1973
Moj auto: Mercedes C Class (w203), 220 CDI, T model Classic
Nabavio sam ELM327 bluetooth iCAR OBD2 modul za Android i instalirao Torque Pro aplikaciju. I jedno i drugo je među TOP preporukama za android dijagnostiku.
Moram napomenuti da sa autom nemam nikakvih problema, ne pokazuje nikakve greške, na svjetle nikakve lampice upozorenja i sl., a auto ide i radi odlično.
Nakon prvog spajanja ova dijagnostika očitala mi je grešku: P2632 Fuel Pump "B" Control Circuit /Open i ja sam tu grešku obrisao. Poslije mi je palo na pamet da možda nisam trebao brisati, jbg... Uglavnom, drugo očitavanje više nije pokazalo nikakvu grešku. Guglao sam i vidim da je to greška vrlo širokog spektra na raazličitim automobilima i može značiti svašta. Od stvarnih problema sa pumpom goriva do beznačajnih problemčića... U svakom slučaju ne bih volio da sam ignorirao nešto na što sam trebao reagirati ... A opet se mislim da je neka ozbiljna greška možda se nebi mogla ni obrisati? Koliko sam skužio dok sam guglao, uglavnom ta greška se pojavi na monitoru i auto može otići u safe mod, ili ne pali i sl. Kažem opet, ja sa svojim nemam problema i da nisam koristio dijagnostiku ne bih ni znao za to.
Auto je nedavno mapiran. Je li možda to posljedica eliminiranja EGR-a? Vjerojatno nije, ali vrtim sve moguće kombinacije...
Ako netko zna konkretno bio bih mu zahvalan na odgovoru :)

Slika

Uto ruj 04, 2018 5:45 pm
Profil Šalji privatnu poruku Web stranica
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 1 post ]