Sada je Ned svi 31, 2020 3:19 am

Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Mercedes w203 nema snagu kao ranije 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Sabrija
Godište: 1997
Moj auto: Mercedes w203 c200
Pozdrav..probati cu brzinski objasniti..vozim w203 c200 85kw vec godinu i znam kako je cupo ljepio za sjediste itd. medutim jednu noc malo vise popijem umor itd i moje ne gledanje gdje vozim dovelo me do toga da puknem u banderu i napravim lijepu stetu eh od tada mi auto nema ni u pola snagu kao prije..idu obrtaji do kraja ali nije to to isto da je obicni dizelas turbina radi cuje se ali je malo bucnija nego ranije puno jace "zvizdi"..ranije kad ga stisnem znao je bacit crnog dima sada nista gas u pod nista ali i nema snagu skidao sam senzor protoka zraka odmah ga baca u safe i ne ide preko 3k obrtaja..od stete mi se iskrivio hladnjak ali nije procurio i na jednom dijelu natucen je malo i intercooler..limariju sam sredio ali mi vise predstavlja ovo problem.. brdo u blizini gdje zivim jeo je trecom sada tuta dode do pola vracaj druga eh sada bi volio cuti malo vas iskusnije sta bi to moglo biti mozda je neka glupost neko crijevo napuklo pa ima fals zraka itd ugl na boardu ne prijavljuje nikakvu gresku..
unaprijed hvala LP

Čet lis 05, 2017 11:26 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: Sabrija
Godište: 1997
Moj auto: Mercedes w203 c200
Nisam dugo bio na forumu pa reko da malo uletim i vidim da niko nije nista napisao..kvar sam davno rijesio i problem je bio u vakumu ona ajmo je nazvati razvodna kutija plasticna za vakum nije obavljala posao i turbina nije radila bio sam u safe-u sad auto ide ko lud cadi naravno neka tako i treba hahah pozdrav

Ned srp 29, 2018 11:37 am
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 2 post(ov)a ]