Sada je Sub ožu 23, 2019 12:24 pm

Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
w203 multimedia 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Frane
Godište: 1993
Moj auto: E320
pozdrav
kupujem w203 pa bi odmah i uzeo neku 2din multimediu .nemogu naći ništa na njuškalu a ni tocne nazive istih neznam.
Šta mi preporučavate i gdje ste uzimali(android ,navi itd)

Pon lis 15, 2018 8:22 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes fahrer

Ime: Nermin
Godište: 1973
Moj auto: C220 T model 2006 god
lijep pozdrav evo pogledaj ovdje viewtopic.php?f=49&t=26803 kako je kolega uradio

Uto lis 16, 2018 9:46 am
Mercedes štovatelj

Ime: Dražen
Moj auto: Mercedes C Class (w203), 220 CDI, T model Classic
Da, ovo sam ja stavio i za sada sam prezadovoljan. S tim da namjerno nisam htio uzeti Android jer je skuplja a stvarno mi to nije nešto bitno... Uglavnom, ima sve: navigacija s hrvatskim glasom, ažurirane karte cijele europe, podržava SD card, Bluetooth, DVD, MP3, MP4 itd.
Komande na volanu rade, bluetooth spajanje na mob, povlači imenik koji se prikazuje na ekranu, handsfree....
Podržava video formate...
Ima ugrađen mikrofon ali i dodatni mikrofon za kvalitetnije telefoniranje, ima sve spremno za rikverc parking kameru, samo ju treba nabaviti i uštekati i to je to.
Ima i mogućnost interneta ali 3G, ne i 4G. USB itd. itd.
Meni više od toga ne treba, neki žele gledati youtube na multimediji pa kupuju android, ali kakav moraš imati internet da možeš toliku količinu prometa koristiti u vožnji??

Uglavnom, prezadovoljan sam s njom, i zvuk je dobar, odličan, za razliku od onih jeftinih kineskih što možeš kupiti za par stotina kuna. :)

Slika

Slika

Uto lis 16, 2018 7:25 pm
Profil Šalji privatnu poruku Web stranica
Mercedes štovatelj

Ime: Darko
Godište: 1980
Moj auto: Mercedes C class w203 C200 kompressor
I ja sam isto stavio ima 2 god i prezadovoljan..... ima sve sto pozelis i super mi radi...

Slika

Slika

Slika

Ned pro 16, 2018 4:55 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Sanjin
Moj auto: Mercedes C 270 cdi, W203, 2001 godiste
Pozdrav Darko. Daj mi natipkaj gdje si kupio tu multimediu i kolko si ju platio! Ja bih isto nesto takvo a po tvojim slikama vidim da isto imas W203 prije redizajna ko i ja.

Ned pro 23, 2018 11:04 am
Mercedes štovatelj

Prije redizajna imaš ovdje. A - sure je odlična marka. Možeš naručiti preko neta, platit karitcom, stiže iz Njemačke za par dana, provjereno. Ja sam svoju kod njih kupio. U međuvremnu sam ugradio i zadnju parking kameru a i nju možeš odmah kod njih uzeti. Sve ti je plug & play, nema nikakvog kemijanja sa žicama.

http://www.a-sure.com.hk/search.php?CateId=&Keyword=w203&imageField.x=16&imageField.y=12

Sub pro 29, 2018 7:14 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Sanjin
Moj auto: Mercedes C 270 cdi, W203, 2001 godiste
Thaks na web stranici! :bye:

Sub pro 29, 2018 10:28 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Tomislav
Godište: 1986
Moj auto: Mercedes W203 C 220CDI
Dado Arba napisao:
Prije redizajna imaš ovdje. A - sure je odlična marka. Možeš naručiti preko neta, platit karitcom, stiže iz Njemačke za par dana, provjereno. Ja sam svoju kod njih kupio. U međuvremnu sam ugradio i zadnju parking kameru a i nju možeš odmah kod njih uzeti. Sve ti je plug & play, nema nikakvog kemijanja sa žicama.

http://www.a-sure.com.hk/search.php?CateId=&Keyword=w203&imageField.x=16&imageField.y=12

Možda glupo pitanje al kakva je audio kvaliteta, kvaliteta muzike nakon što si ugradio tu multimediju? :beer:

Pon pro 31, 2018 1:08 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Darko
Moj auto: Mercedes C class w203 C200 kompressor
za Reymond...izvini sa kasnjenjem nisam bio tu neko vreme...ja sam moju kupio sa Aliexpresa i tada me kostala 350 eura...sada ih mozes naci na Aliexpres max do 180 eura...ima i skuplje...moja marke MEKEDE....

ZA Tomek02...sto se tice kvaliteta zvuka super je...samo su izlazi na njoj 4x 60w....pa tako na fabricke zvucnike sve preko 16 sto pojacas stvara se zaoblicenje...ali na tih 16 se cuje za nijansu slabije nego na fabrickom cd kada pojacas na max...jel su fabricki zvucnici 25w mislim....

Pet sij 04, 2019 1:06 am
Mercedes štovatelj

Tomek02 napisao:
Dado Arba napisao:

Možda glupo pitanje al kakva je audio kvaliteta, kvaliteta muzike nakon što si ugradio tu multimediju? :beer:

Na A-Sure je odlična kvaliteta zvuka, nema nikakvog izobličenja zvuka. Ja sve slušam i gledam preko SD card, i trudim se uvijek skidati kvalitetnije audio i video zapise tako da je sve odlično.
Ove sa Aliexpressa ne znam, za njih ne bih baš dao ruku u vatru. Osim toga, sve sa Aliexpressa što vrijedi više od 22 eura podliježe porezu i carini, tako da...

Sa ove stranice s koje sam ja uzimao nema poreza i carine jer stiže iz Njemačkog skladie, šaje se DHL-om, stiže brzo...

Ned sij 06, 2019 2:11 pm
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 10 post(ov)a ]