Sada je Uto lip 02, 2020 3:05 am

Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
W245 nekad neće da upali! molim pomoć 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Aurora
Godište: 1985
Moj auto: B klasa
Zdravo svima :wink:
Očajno mi treba pomoć sa mojim autom, b klasa, w245. Vozim 1.7 benzin, sad imamo vezu volim ga i mrzim :shock: prije par mjeseci čistili smo dizne i mijenjali displej, i tu pocinje problem :oops: ujutro upali bez problema, ali u toku dana nakon voznje, parkiranja od pola časa/čas i duže, neće da upali, tj. tek sto jedva čujem motor odmah se ugasi, a nekad vergla i na kraju ipak upali. To je samo pri prvom pokušaju, drugi put upali odmah. Dijagnostike ništa ne pokazuju. Stavila nove svjecice, relej pumpe, testirala senzor radilice i bregaste, i ništa nije pomoglo, on samo po svom :roll:
Majstori se samo uhvate za glavu kad im kažem šta je sve promijenjeno i uradjeno a rjesenja nema :?:
Molim Vas za savjete i pomoć i unaprijed mnogo zahvaljujem :wink:

Pon tra 13, 2020 8:04 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes fahrer

Ime: Nermin
Godište: 1973
Moj auto: C220 T model 2006 god , prodan
C200 limuzina 2012 god
Lijep pozdrav gledao sam na jednom forumu da može biti u pitanju filter za gorivo koji se mijenja svakih 60.000 km ?? a na ovom njem forumu sam našao nešto slično tvom autu https://www.motor-talk.de/forum/relais- ... 0%3Bbenzin neznam koliko znaš njemački ja ću pokušati koliko znam tj u prvom postu je napisano da je problem sa dva releja tj jedan za paljenje i drugi za pumpu za gorivo a ima i šema kako to sve izgleda dok isto tako na zadnjoj stranici ima slika i kaže damu auto radi bez problem sretno i javi da li je šta pomoglo

Uto tra 14, 2020 12:08 am
Mercedes štovatelj

Bosna napisao:
Lijep pozdrav gledao sam na jednom forumu da može biti u pitanju filter za gorivo koji se mijenja svakih 60.000 km ?? a na ovom njem forumu sam našao nešto slično tvom autu https://www.motor-talk.de/forum/relais- ... 0%3Bbenzin neznam koliko znaš njemački ja ću pokušati koliko znam tj u prvom postu je napisano da je problem sa dva releja tj jedan za paljenje i drugi za pumpu za gorivo a ima i šema kako to sve izgleda dok isto tako na zadnjoj stranici ima slika i kaže damu auto radi bez problem sretno i javi da li je šta pomoglo

Pozdrav :smile:
Hvala mnogo! Već danas radim dalje na otkrivanju problema. Relej pumpe sam zamijenila, sad ću da vidim i za taj drugi, a i da vidim za filter goriva. Ne odustajem dok ne nadjem šta ga zeza :lol:
Javljam, a nadam se uskoro, čim budem rijesila :smile:
Hvala i pozdrav!

Uto tra 14, 2020 7:41 am
Mercedes fahrer

C200 limuzina 2012 god
Nema na čemu tu smo da pomognemo jedni drugima a napiši gdje živiš možda ima neko od kolega ko je blizu tebe i zna nekog dobrog majstora sretno

Uto tra 14, 2020 10:02 am
Mercedes štovatelj

Bosna napisao:
Nema na čemu tu smo da pomognemo jedni drugima a napiši gdje živiš možda ima neko od kolega ko je blizu tebe i zna nekog dobrog majstora sretno

To bi bilo najbolje rjesenje :smile: u Banja Luci sam. Do sad sam obišla sve ovlastene za mercedes, pa preuzela stvar u svoje ruke, forum, savjeti itd. 8) Ako imate koga za preporučiti rado slušam :wink:

Uto tra 14, 2020 10:14 am
Mercedes fahrer

C200 limuzina 2012 god
Aurora napisao:
Bosna napisao:

To bi bilo najbolje rjesenje :smile: u Banja Luci sam. Do sad sam obišla sve ovlastene za mercedes, pa preuzela stvar u svoje ruke, forum, savjeti itd. 8) Ako imate koga za preporučiti rado slušam :wink:

Ja sam iz Janje a znam dobrog majstora u Bijeljini Zoka evo ti njegov broj telefona 065 824 363 ja se zivem nermin nazovi ga možda ima neki savjet

Uto tra 14, 2020 10:50 am
Mercedes štovatelj

Bosna napisao:
Aurora napisao:
Bosna napisao:

Ja sam iz Janje a znam dobrog majstora u Bijeljini Zoka evo ti njegov broj telefona 065 824 363 ja se zivem nermin nazovi ga možda ima neki savjet

Zovem danas! Hvala mnogo! Javim šta mi kaže Zoka :smile:

Uto tra 14, 2020 1:34 pm
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 7 post(ov)a ]