Sada je Ned lis 13, 2019 10:19 pm

Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
A klasa w176 voda na podu iza suvozačevog sjedala 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Hanzo
Godište: 1983
Ekipa molio bih jednu pomoć, imam mjesec dana A klasu w176 2013.g i primjetio sam natopljen tepih poslje prve kiše iza suvozačevog sjedala te nešto malo odnosno osjeti se "žmikanje" samo na jači pritisak spužve ispred suvozačevog sjedala, tad sam izvadio oko litru do dvije vode van. Otišao sam u ovlašteni, uzeli mi 750kn i rekli da je problem bio u nekakvoj brtvi kod ventilacije ispod vjetrobranskog stakla. Nakon toga sam prao vozilo, dosta poljevao sa svih strana i nisam primjetio dodatno natapanje tepiha. Sve do neki dan kad je opet počelo sa natapljanjem čim bi zaljevao vodom prednji desni dio šajbe tako da sam opet izvukao ovaj put oko litru vode i opet se čuje žmikanje tepiha. Naručio sam se opet u servis ali nisam više pametan šta se događa. :nezna:

Čet pro 13, 2018 4:36 am
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes fahrer

Ime: Nermin
Godište: 1973
Moj auto: C220 T model 2006 god
Evo ovdje imaš sliku https://www.motor-talk.de/bilder/wasser ... 76237.html problem je ova gumena klapna na zadnjoj desnoj strani ovaj kolega je sve zamjenio sve uz garanciju sretno

Čet pro 13, 2018 1:35 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: Hanzo
Godište: 1983
Bosna napisao:
Evo ovdje imaš sliku https://www.motor-talk.de/bilder/wasser ... 76237.html problem je ova gumena klapna na zadnjoj desnoj strani ovaj kolega je sve zamjenio sve uz garanciju sretno

Znam za taj slučaj ali nije u tome kod mene problem.
Baš sam jučer opet kad sam gornji sloj tepiha posušio naljevao vodu i kad naljevam kod desnog dijela šajbe iza se tepih počinje močiti. Vjerovatno se odljepilo to šta god da su radili u servisu tako da sam ih zvao za reklamaciju.

Pet pro 14, 2018 3:32 pm
Profil Šalji privatnu poruku
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 3 post(ov)a ]