Sada je Sri lip 26, 2019 5:58 am

Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Ključ se ne okreće u bravi i auto se ne može upaliti!? 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Elvis
Godište: 1970
Kako piše u naslovu teme...ključ se ne može okrenuti u bravi i ne može se upaliti auto. Radi se o A160(w169). Nakon odspajanja akumulatora, nekih radova te monovnog spajanja akumulatora, javio se ovaj problem. Svitla rade, svitli instrument ploča ali auto ne prihvaća ključ i ne može se upaliti auto!? Njuškajući po netu doša sam do nečega što se zove EIS (Electronic Ignition Switch) i vjerojatno je to otišlo. Ima li ko slično iskustvo i kako je to rješio?

Pon srp 17, 2017 12:58 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes fahrer

Ime: Nermin
Godište: 1973
Moj auto: C220 T model 2006 god
Lijep pozdrav imaš li rezervni ključ da probaš ili sa tim ključem probaj možeš li zaključati/otključati auto. Moj slučaj sa C klasom w203 je da je ključ prestao raditi otključavanje / zaključavanje na daljinski i brava za paljenje se ne može okrenuti. Sreća pa imam rezervni a ovaj trebam dati na programiranje jer posle " odredjenog " rada prestanu raditi ključevi sretno

Pon srp 17, 2017 8:51 pm
Mercedes štovatelj

Ime: Elvis
Godište: 1970
Probao sam sa drugim ključem. Nije prolem u ključu već je crkao EIS. Sranje košta brdo novaca ali ima nešto što zavara sustav :pucaodsmijeha: i ključevi i auto normalno pale i sve radi. Nešto što vara sustav sam platio 1200 Kn.

Uto srp 18, 2017 10:21 am
Mercedes štovatelj

Ime: ivo
Godište: 0
Moj auto: E 300 D
čaki napisao:
Probao sam sa drugim ključem. Nije prolem u ključu već je crkao EIS. Sranje košta brdo novaca ali ima nešto što zavara sustav :pucaodsmijeha: i ključevi i auto normalno pale i sve radi. Nešto što vara sustav sam platio 1200 Kn.

Kad sam kupio A160 imao sam problem sa ključavnico i ključem, koji više nije odključavao volan. Posle zamenjave ključavnice sa drugom, da ne ulazim u probleme sa kodnom zaščitom u kompjuteru, opet sada više ne smem da vadim ključ (avto zaključavam daljincem), jer je veliko pitanje, da nije ključavnica isto u kvaru kao prvi put. Tako, da sam zaključio, da je ključavnica na A160 jedna od loših strana tog avta.

Čet srp 19, 2018 10:57 am
Mercedes poznavaoc

Ime: Hrvoje
Godište: 1978
Moj auto: C180cdi w204
A160cdi w169
jesen napisao:
čaki napisao:

Kad sam kupio A160 imao sam problem sa ključavnico i ključem, koji više nije odključavao volan. Posle zamenjave ključavnice sa drugom, da ne ulazim u probleme sa kodnom zaščitom u kompjuteru, opet sada više ne smem da vadim ključ (avto zaključavam daljincem), jer je veliko pitanje, da nije ključavnica isto u kvaru kao prvi put. Tako, da sam zaključio, da je ključavnica na A160 jedna od loših strana tog avta.

Ne kužim, kaj ti je cijelo vrijeme ključ u bravi?
Koja godina je auto, da li je ovaj problem riješen s redizajnom?

Pet srp 20, 2018 7:22 am
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 5 post(ov)a ]