Sada je Sri lis 28, 2020 3:51 am

Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Gasenje svijetala na a klasi 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Blago
Godište: 1989
Moj auto: Mercedes w211 E 270 cdi
Preksinoc vozim auto kad odjednom nestade svjetala :banghead: ,neugoda žešća, i kratkih i dugih,samo pozicija ostala upaljena. Nakon paljenja gašenja svjetala i štrokanja ručke ,ponovno se upalila. Međutim radi se o tome da se to događa bez obzira na prebacivanje s dugog na kratko svjetlo ,to sam primjetio sinoć kad sam izašao iz auta i par puta sam od sebe ugasi svjetla par puta. Radi se o a klasi 2000 god,1.7 cdi. Molim vas za pomoć. Hvala unaprijed

Sri sij 21, 2015 2:08 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: Marko
Godište: 0
Moj auto: C220 CDI
A140
W124 200D
caba1 napisao:
Preksinoc vozim auto kad odjednom nestade svjetala :banghead: ,neugoda žešća, i kratkih i dugih,samo pozicija ostala upaljena. Nakon paljenja gašenja svjetala i štrokanja ručke ,ponovno se upalila. Međutim radi se o tome da se to događa bez obzira na prebacivanje s dugog na kratko svjetlo ,to sam primjetio sinoć kad sam izašao iz auta i par puta sam od sebe ugasi svjetla par puta. Radi se o a klasi 2000 god,1.7 cdi. Molim vas za pomoć. Hvala unaprijed

Rucica ti otisla, ako je labava pri okretanju ili nemozes ni ukljucitimzmigavce to je to 8) nova cca 100 eura, pogledaj njuskalo i ebay rabljene , istu vec mjenjao i to je normalo za 2000 g :mrgreen: kao i mrvljenje rucice mjenjaca ako tko ima viska ili mozda neku slicnu rucicu molim poruku :mrgreen:

Sri sij 21, 2015 6:37 pm
Mercedes štovatelj

mach33 napisao:
caba1 napisao:

Rucica ti otisla, ako je labava pri okretanju ili nemozes ni ukljucitimzmigavce to je to 8) nova cca 100 eura, pogledaj njuskalo i ebay rabljene , istu vec mjenjao i to je normalo za 2000 g :mrgreen: kao i mrvljenje rucice mjenjaca ako tko ima viska ili mozda neku slicnu rucicu molim poruku :mrgreen:

Ručka je ko nova pri okretanju gore dolje,Žmigavci rade bez problema čak i kada se svijetla ugase, ništa u njoj ne zapinje rekao bi na prvi pogled da je sve ok. Prodlem je to što ja dok svijetla rade bez problema prebacivam dugo-kratko ,prebacivanje ne utječe na gašenje svijetla. Svjetla kao da se sama ugase, nakon nekoliko paljenj i gašenja prekidaca sa strane ponovo se upale, čudna pojava i neugodna do bola.

Sri sij 21, 2015 6:49 pm
Mercedes ovisnik

Ime: Renato
Prezime: Ribarić
Godište: 1992
Moj auto: CLK270 CDI '05.
190E 2.2-16 (M111) '91.
Probirštift u ruke i udri tražit grešku... :wink: Meni nema baš logike da je do ručice, prije bi rekao da je do samog prekidača za paljenje svjetala, pogotovo zato jer njegovim mrdanjem dolazi do paljenja/gašenja svjetala... :bye:

Bolje biciklom u noćni provod nego Mercedesom na posao.

Uto sij 27, 2015 2:38 pm
Profil Šalji privatnu poruku MSNM/WLM
Mercedes štovatelj

Bilo je do samih klackalica unutar prekidača od svjetala, to sve sam rastavio i na jednom mjestu je vjerovatno nekad došlo do malog iskrenja i kontakt nije bio dobar, sve to malo očistio sa malo šmirgl papira i sad radi sve ok.

Čet vel 26, 2015 12:41 pm
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 5 post(ov)a ]