Sada je Uto vel 19, 2019 3:01 pm

Odgovori  [ 94 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
A i B klase iz oglasnika 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Stjepan
Godište: 1974
Moj auto: Mercedes W168
Supruga i ja planiramo kupiti A 180 ili A 200 automatik, benzin, godista izmedju 2010. i 2012. tj. do zadnjeg prije redizajna. Unos auta iz D.
Do sada smo imali W168, A 160 manual i uzivali smo putovati s njim. Sada smo se odlucili na automatic jer ga planiramo prilagoditi kako bih ga mogao voziti i ja, invalid.
Ima li tko iskustva sa automaticima i tim modelima, koje su im najcesce boljke, na sto obratiti paznju pri kupovini itd.?
Evo jedan kao primjer:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 822c461b17

Hvala unaprijed svima. :smile:

Pon ruj 10, 2018 1:23 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: DX
Godište: 1985
Htio bi kupiti ovaj w169 pa me zanima vaše mišljenje, dali je prevelika cijena ili je ok, oprema mi se čini solidna nisam još vidio auto u živo čekam da mu se produži registracija
https://www.njuskalo.hr/auti/mercedes-b ... s-24986671

Pet sij 04, 2019 10:09 pm
Mercedes ovisnik

Ime: Renato
Prezime: Ribarić
Godište: 1992
Moj auto: CLK270 CDI '05.
190E 2.2-16 (M111) '91.
Na papiru sve izgleda dobro, a i na slikama izgleda uredan... :nezna: Jedini problem je kaj se na slike osloniti nemreš. Ja sam tražil curi W169, iz oglasnika sam izdvojio samo najurednije primjerke sa što manje kilometara, napravio sam sve žive provjere koje sam mogao od doma (data karta i sl.) i njih sam onda išao gledat. Long story short, nakon 13 pogledanih komada (od Rijeke preko Zagreba i Samobora pa sve do Osijeka), kupili smo 14. po redu... :roll: Slike jako varaju i najbolje je da odeš auto pogledati i isprobati, veliš čovjeku da ćeš si razmisliti, a onda razmišljaš sve dok ne riješi regu... :wink: :mrgreen:

Bolje biciklom u noćni provod nego Mercedesom na posao.

Pet sij 04, 2019 11:36 pm
Profil Šalji privatnu poruku MSNM/WLM
Mercedes štovatelj

Ime: DX
Godište: 1985
Hvala ti na odgovoru, dobro meni konkretno ne odgovara kupovina auta bili gdje drugdje nego u auto kući koja je voljna ići u zamjenu staro za novije. Konkretno dajem u zamjenu (c2 2004 benzin). Prvotno nisam htio dizel auto jer godišnje radim 5-6 tisuća kilometara no na mome području gdje ja jesam situacija u krugu od 50-setak kilometara svi manje više nude dizel a i ako imaju benzinaca onda su stariji ili tu negdje sa godinom, tako da mi je za oko zapela "mečka" znam da to nije c ili e klasa no situacija je takva kakva je (nemam pre velik budžet a i ne treba mi veliki auto), ako kupim taj auto nadam se da neću imati pre velikih problema sa njim.

Sub sij 05, 2019 3:25 pm
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 94 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7