Sada je Čet kol 22, 2019 11:07 pm

Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Mercedes w115...moje bebice :))) 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: mario
Godište: 1977
Moj auto: mercedes 220 w115 (1971.),mercedes 200 w115 (1975.),mercedes 190d,golf 2 gti
Litvan napisao:
Jesi li to bio ti danas oko 17:30 iza Zelene tržnice u Zagrebu s DU 499 DL? Auto je stajao kod onog napuštenog servisa i teško je bilo ne primjetit ga.

Bio je auto,ali ja nisam...sad je kod prijatelja u Zagrebu,mislim da je preko dana tu parkiran,jer mu je tu skladište...ako opet budeš prolazio,zaviri ga malo,ima se šta vidit...pozdrav sa juga...

Čet lip 19, 2014 8:14 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes entuzijast

Ime: ,
Godište: 1930
[/quote]

Bio je auto,ali ja nisam...sad je kod prijatelja u Zagrebu,mislim da je preko dana tu parkiran,jer mu je tu skladište...ako opet budeš prolazio,zaviri ga malo,ima se šta vidit...pozdrav sa juga...[/quote]

Budem sigurno, a i vjerovatno "opalim" koju fotku....auto je prokleto dobar....samo možda da ratkape pofarbaš u boju auta, to bi bilo onda VRHUNSKI....
Vidim auto je u oglasniku...našao si nešto "novo" ili prokleta klasična Hr priča, pa "prodaješ" "dijete" čiji gubitak manje boli?

Sub lip 28, 2014 10:21 pm
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes štovatelj

Ime: mario
Godište: 1977
Moj auto: mercedes 220 w115 (1971.),mercedes 200 w115 (1975.),mercedes 190d,golf 2 gti
Litvan napisao:

Bio je auto,ali ja nisam...sad je kod prijatelja u Zagrebu,mislim da je preko dana tu parkiran,jer mu je tu skladište...ako opet budeš prolazio,zaviri ga malo,ima se šta vidit...pozdrav sa juga...[/quote]

Budem sigurno, a i vjerovatno "opalim" koju fotku....auto je prokleto dobar....samo možda da ratkape pofarbaš u boju auta, to bi bilo onda VRHUNSKI....
Vidim auto je u oglasniku...našao si nešto "novo" ili prokleta klasična Hr priča, pa "prodaješ" "dijete" čiji gubitak manje boli?[/quote]

Auto ostaje kod prijatelja,dogovorili smo se...tako da ćeš ga sad često viđati u Zg...
Nažalost u pravu si za "klasičnu Hr piču",a i manjak je garaža...nedavno sam uzeo ovaj 220 iz 1971. Nije bojan,niti je bilo šta popravljano...kupio sam ga od starog hrvatskog emigranta...nevjerovatna priča,kupio ga je u inat komunistima iz općine koji su imali dizele...do 90-tih nije ni vožen,jer se stari tek tad vratio...kupljen je u autokomercu u Ljubljani...

p.s. prijatelju sam već predložio bojanje ratkapa,jer ja to jednostavno nisam stigao...imaju kalupi i to se bez puno muke odradi...vjeruj da ni ovaj koji je sad u prijatelja,nije ništa lošiji od ovog bijelog...jedino je bojan prije 8 godina,jer je bio matirao...

Ned lip 29, 2014 12:11 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2