Sada je Pet kol 17, 2018 12:04 pm

Pravila foruma

Naslov teme oglasa mora započeti s "P:"rodajem, "K:"upujem ili "M:"ijenjam. Na primjer: "P: Mercedes W210 E320" i biti jasan .Taj oglas za vozilo mora sadržavati barem osnovne podatke: godište, motorizacija, kilometraža itd...

Svako komentiranje oglasa (prodajem/kupujem) je zabranjeno i svi komentari će biti izbrisani, osim onih koji su zainterisirani za kupnju.

Odgovori  [ 1 post ] 
P: w168 160 Avantgarde 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: maxo
Godište: 1979
Moj auto: A160 Avantgarde W168
Eto nakon petogodisnjeg druzenja sa ljubimcem, on me je odlucio iznevjeriti, a ja ga zauzvrat prodajem. Nije zasluzio da u njega vise ulazem.
Tijekom svih godina kod mene je uvijek dobivao najbolje dijelove koje sam u tom trenu mogao naci, ali ni to nije bilo dovoljno i 28.2. mi je u voznji izgurao sipku/mjerac ulja i izbacao ulje. Majstor kaze da je to dosta cesta pojava pri toj temp. (-17°C). Zamrzne emulzija u iberlaufu, nabija tlak u karter i izbaci sipku. Problem je sto sam ja bio u koloni i nisam imao gdje stati nekoliko km. Uglavnom, motor je "dobio". Nisam ga otvarao, ali lupa. Pali i vozio sam ga nekoliko dana, ali nije za voziti bez otvaranja/popravka.
A160 benz, '99.g, 235kkm, avantgarde oprema, polukoza, el. paket, originalne alu 15 sa sava eskimo, klima, panorama krov, prednji farovi od fl, novi auspuh...
Vozaceva vrata i pr l blatobran udario srnjak, ali dajem druge dijelove u super stanju u istoj boji.
Auto odjavljen jucer nakon isteka registracije.
Cijena za forumase fix 1000E.
Prijepis obavezan.
Zamjene? Moze za dobrog stojadina ili mozda kakav skuter.
Slika
Edit: 098/680-372 Mogu poslati slike viberom ili whatsapp

Sri ožu 28, 2018 11:03 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 1 post ]