Sada je Pet srp 19, 2019 3:30 am

Odgovori  [ 1 post ] 
HITNO W245...malo duzi post 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: Ivo
Godište: 1989
Pozdrav. Hitno mi treba dobra pomoc, inace cu izluditi.
Vozim ovo auto 2 godine, nikada problema.
Prije 2 mjeseca imao sam mali sudar, mene je udario lik straga, nista strasno, farbanje straznjeg branika i to je to.
Radeno u ovlastenom Merc servisu...e nakon povratka pocinju problemi s autom.
Dolazim po auto, na tabli greska motora. Pitam sta je, kaze on akumulator se ispraznio, pa nismo izgasili gresku na dijagnostiku-nema veze vjerovat cemo...
Vozim 2 min, kad primjetim, pojasi nema nikakvog upozorenja, a inace svira, pali se lampica, i pise da je otraga 0 seal belt fastened- toga nicega nema- ok zovem, nejavlja se...dobro...racunam otic cu u drugi ovlasteni servis i O SVOM TROSKU TO SREDIT...
kad dodem doma, uvijek 2 god parkiram ispred kuce na uzbrdicu (moj parking). dignem rucnu do kraja, ugasim auto, pustam kumplug i kocnicu, kad auto krene unazad, stiscem kocnicu, ma kakvi nereagira nista, nekako spustim rucnu dignem i tu stane auto....to mi se desilo i danas opet, aamo sam danas udario u zid.....
sto se tice greske motora, to je bilo jer nije ugasena na dijagnostiku (upaljene sve greske pa gasena jedna po jedna)....za sviranje pojasa sa STAR DIJAGNOSTIKOM nisu mogli nista napravit-kaze ovlasteni prvi put ovo vidim, na dijagnostici pise ukljuceno, ali nema signala, a sve spojeno- nikakva greska elektronike....
a ovo s kocnicom i rucnom neznam sta je....kocnice su stare 8 mjeseci, vrhunske....itko ideju za sve ovo...

Pon sij 21, 2019 9:24 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 1 post ]