Sada je Ned pro 16, 2018 12:48 pm

Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
w202 c 180 s plinom tesko pali 
Autor Poruka
Mercedes štovatelj

Ime: boris
Prezime: driksler
Godište: 0
Moj auto: mercedes c 180 sport 1996 god
hej ljudi imam mali problem imam c 180 s plinom motor mi radi bezprijekorno na benzin i na plin potrosnja oko 8,5 lit super zadovoljan ali imam problem od nedavno tesko je poceo da pali kad upali i ugasim ga i ponovo startam upali na zub akad ga ostavim nekih 10-tak min odma isto tesko paljenje!
sto pregledati sto se to dogodilo zbog cega se to dogodilo prijatelji trebam pomoc

hvala unaprijed

pozdrav!!!!!!!!!

Pon lis 04, 2010 9:48 pm
Profil Šalji privatnu poruku E-mail
Mercedes štovatelj

Ime: boris
Prezime: driksler
Moj auto: mercedes c 180 sport 1996 god
vidim nema odgovora no dok sam ga čekao problem sam rijesio a zove se neznam ni sam kako mu je pravi naziv mislim da se zove regulator pritiska goriva jer kao nesmije kroz njega proci gorivo a radi na vakumu sto znaci probio je i propusta gorivo i dodaje ga u dizne a toliko goriva nemoze primit da auto upali i mora ga izbacit pa tek onda starta to je neki princip mu rada i eto rijeseno!!!!

Uto lis 19, 2010 4:08 am
Mercedes ovisnik

Ime: Siniša
Godište: 1974
Moj auto: W201, 190E, 1992. -prodan; Seat Alhambra 2.0 Tdi, 2010.
boky 2102 napisao:
vidim nema odgovora no dok sam ga čekao problem sam rijesio a zove se neznam ni sam kako mu je pravi naziv mislim da se zove regulator pritiska goriva jer kao nesmije kroz njega proci gorivo a radi na vakumu sto znaci probio je i propusta gorivo i dodaje ga u dizne a toliko goriva nemoze primit da auto upali i mora ga izbacit pa tek onda starta to je neki princip mu rada i eto rijeseno!!!!

Ja te baš i nisam skužio s ovim odgovorom (sam sebi :smile: ) . Ima nas nekoliko na forumu s plinom i sličnim problemima na autu pa bi te molio da malo detaljnije objasniš ovo s "jer kao nesmije kroz njega proci gorivo a radi na vakumu".
Koliko ja znam, kroz regulator prolazi gorivo. Neka me pravi znalci isprave ako ovo nije točno. I meni se prije godinu, dvije desio isti problem i jednako se "popravilo samo od sebe" ako to možemo tako nazvati. Još uvijek me znam što je bilo uzrok , a zanima me.
Bio si kod nekog pa ti je radio nešto po autu ili ... ? Nekad je dovoljno i neka sitnica za poštelati pa da radi OK. :bye:

Sri lis 20, 2010 12:42 am
Profil Šalji privatnu poruku
Mercedes štovatelj

Ime: marko
Moj auto: g klasa
kod mene na s500 ima sekvencijalni plin i isto tako kad stoji preko 10,15 minuta ugašen dugo vergla dok upali,to se dogadja kad ga vozim na plin.kad ga vozim na gorivo i ugasim na gorivu onda upali iz prve na dodir ključa svaki put,ne znam koji je razlog al ga u zadnje vrijeme gasim na gorivo da bi bolje upalio :smile:

Sri pro 15, 2010 9:25 pm
Mercedes ovisnik

Ime: Vladimir
Godište: 1974
Moj auto: 500 SEC- CARRERA 4S 996(X51)-PEUGEOT 807
markojarak napisao:
kod mene na s500 ima sekvencijalni plin i isto tako kad stoji preko 10,15 minuta ugašen dugo vergla dok upali,to se dogadja kad ga vozim na plin.kad ga vozim na gorivo i ugasim na gorivu onda upali iz prve na dodir ključa svaki put,ne znam koji je razlog al ga u zadnje vrijeme gasim na gorivo da bi bolje upalio :smile:

Slično sam ja imao na Astri,a problem se zvao:"membrana propušta"...

:bye:

Čet pro 16, 2010 12:15 am
Profil Šalji privatnu poruku
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Odgovori   [ 5 post(ov)a ]